Andre Gomesas | Scanpix nuotr.

Andre Gomesas | Scanpix nuotr.

Liverpulio „Everton“ saugas Andre Gomesas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse su Londono „Tottenham“ patyrė šiurpią čiurnos traumą. Nors manyta, kad šis sezonas jam yra neabejotinai nubrauktas, jo treneris Marco Silva į viską žvelgia labiau optimistiškai.

Šią savaitę A.Gomesui buvo atlikta operacija, o dabar „Everton“ strategas pasakė, jog yra tikimybė, kad futbolininkas į aikštę sugrįš dar šiame sezone.

„Nėra lengva nustatyti tikslią datą, kada jis gali sugrįžti į aikštę. Galiu pasakyti tik tiek, kad medikų komanda davė optimistiškų žinių, jog galime išvysti jį žaidžiantį dar šiame sezone.

Tai atrodo kaip labai rimta trauma, tačiau viskas susiklostė geriau, todėl tikimės, kad dar šiame sezone išvysime jį aikštėje. Aišku, mes dėl to nesame įsitikinę“, - teigia M.Silva.

Prieš A.Gomesą prasižengusiam Sonui Heung-Minui buvo parodyta raudona kortelė, tačiau po pateiktos apeliacijos ji buvo anuliuota.

Pats korėjietis smarkiai išgyveno dėl šio incidento ir atskleidė, kad vėliau susirašinėjo su A.Gomesu bei palinkėjo jam stiprybės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.