Tyrellas Fortune'as | Organizatorių nuotr.

Tyrellas Fortune'as | Organizatorių nuotr.

 Naktį iš penktadienio į šeštadienį įvyks „Bellator 233“ turnyras, kuriame pasirodys ir lietuvis Julius Anglickas. Tą vakarą pagrindinę dalį atidarys du amerikiečiai – iki šiol pralaimėjimo nepatyręs Tyrellas Fortune‘as (7-0) ir Azunna Anyanwu (15-5).

Prieš būsimą kovą 29-erių metų pussunkio svorio (iki 93 kg) kovotojas T.Fortune‘as papasakojo šiurpią svorio metimo istoriją bei atskeidė, kaip tai vos neužbaigė jo gyvenimo bei padarė didelę įtaką jo karjerai.

„Kiekvieną kartą, kai tu užmerksi akis ir užmigsi, tavo širdis sustos ir viskas bus baigta. Man reikia tavęs prabudusio“, – tokie medikų žodžiai lydėjo T.Fortune‘ą, kai jis buvo arti mirties po vos tragiškai nesibaigusio svorio metimo.

Visgi T.Fortune‘as užmigo ir atsibudęs ligoninėje ant savęs jau rado uždėtą audeklą bei savo kortelę – jis jau buvo paskelbtas mirusiu.

„Aš tiesiog pradėjau rėkti“, – sakė 27 svarus (apie 12,2 kg) per penkias dienas metęs kovotojas. „Tai pakeitė mano požiūrį į gyvenimą. Aš negalvojau, kad galiu mirti. Po to įvykio aš visada noriu būti tikras, kad esu susitelkęs į tai, kas mane daro laimingą“.

T.Fortune‘as pasakojo, kad tai, kas jam nutiko, privertė jį atsisakyti padėti komandos draugams, kurie drastiškai meta svorį, net ir kambariokui UFC kovotojui Kyle‘ui Stewartui.

„Jis labai vėlai gavo pasiūlymą kovoti UFC ir turėjo tik šešias dienas, kad numestų 30 svarų (apie 13,6 kg). Visų pirma jis atėjo pas mane prašyti pagalbos, tačiau aš atsisakiau. Jis labai nusiminė ir supyko, o mes turėjome tikrai nemenką kivirčą. Sakiau jam, kad tai darydamas aš vos nemiriau, o dabar manęs prašai padėti tai daryti. Nėra jokių galimybių, kad aš tai daryčiau – padėčiau tau žudytis save. Aš iškarto pasakiau, kad nemėgintų taip greitai daryti svorio. Nors tai pirmoji tokia galimybė, tačiau sakiau, kad nedarytų svorio“, – sakė T.Fortune‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų