Danas Rapšys ir jo gerbėjai | „Twitter“ nuotr.

Dohoje (Kataras) vykstančiame finaliniame – septintame – pasaulio plaukimo taurės etape ketvirtadienį auksą laimėjo lietuvis Danas Rapšys.

Vyrų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale lietuvis 350 m vijosi varžovus. Prieš paskutinį posūkį lietuvis išvystė didelį greitį ir po posūkio praktiškai susilygino su ukrainiečiu Mychailo Romančiuku. Likusius metrus D.Rapšys plaukė galingai ir finišavo pirmas (3:47.87 min.).

„Nemaniau, kad laimėsiu. Man tai buvo fantastiška diena. Rytoj bandysiu laimėti ir antrąjį auksą. Dėkoju visiems žiūrėjusiems“, - kalbėjo D.Rapšys.

Lietuvos plaukikas Dohoje sulaukė išskirtinio palaikymo. D.Rapšio gerbėjų išskleidė ne tik vėliavą su Vyčiu, bet ir iš atskirų kortelių sudėjo tris žodžius: „Go Danas Lietuva“. Lietuvis pristatymo metu prieš finalą sulaukė garsiausių ovacijų iš visų dalyvių.

Penktadienį D.Rapšys plauks 200 m kompleksiniu būdu. Šioje rungtyje lietuvis jau laimėjo 4 sidabro medalius, bet aukso dar nėra pelnęs. Šeštadienį pasaulio taurės sezoną D.Rapšys baigs 200 m plaukimu laisvuoju stiliumi, kuriame sieks 7-o aukso iš eilės.

Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal
Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United