„Manchester City“
74 min.
2
:
1
Atsinaujins po sek
„Real“
Jordanas Youngas | Youtube.com nuotr.

Jordanas Youngas | Youtube.com nuotr.

 Naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku Oklahomos valstijoje (JAV) vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „Bellator 233“. Čia pasirodys ir 28-erių metų lietuvis Julius Anglickas, debiutuosiantis antroje pagal pajėgumą MMA organizacijoje pasaulyje.

Pirmuoju lietuvio varžovu tapo pussunkio svorio kategorijos žvaigždė 24-erių metų amerikietis Jordanas Youngas. Per karjerą dar nepralaimėjusiam JAV kovotojui piešiama šviesi ateitis ir jis neabejoja, kad penktadienį įveiks lietuvį.

„Manau, kad padariau savo darbą prieš kovą ir esu tame lygyje, kuriam ir noriu būti. Aš kaunuosi su tais vyrukais, kuriuos pastato prieš mane. Dabar mano kelyje Julius Anglickas, ateinantis čia po pergalės Dana White‘o turnyre. Į šią kovą žiūriu kaip į dar vieną misiją, kurią privalau įvykdyti“, - žurnalistams sakė J.Youngas.

Amerikietis iki šiol laimėjo visas 11 kovų MMA narve ir po akistatos su J.Anglicku ruošiasi tapti laisvuoju agentu. J.Youngas neatmeta galimybės ir toliau likti „Bellator“, bet nori pelningesnio kontrakto.

„Mėgavausi savo laiku „Bellator“. Kiti to gal dar negirdėjo, bet po šios kovos eisiu į laisvųjų agentų rinką. Būsiu 24-erių metų kovotojas, turėsiu 12 pergalių iš tiek pat galimų ir tapsiu laisvuoju agentu. Penktadienį turėsiu dar vieną galimybę visiems parodyti, ko esu vertas. Po tos kovos galėsime susėsti su „Bellator“ ir aptarti naujo kontrakto detales“, - pasakojo J.Youngas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

HH
2019-11-08 07:50:32
Tikiuosi tas perdetas pasitikejimas savimi pakiš koja ir pades Anglickui iskovoti pergale!
Atsakyti
Ha ha
2019-11-08 12:38:23
Norėtum.sudauzys ta tavo angli pirmam raunde.jis tik voliotis moka.net i ufc nepaime nes ten tokiu nereikia
Tylėk vafli
2019-11-08 19:03:19
Duos į dūda 200% ir dar gražiai sunesios nigerį
x to haha
2019-11-09 05:15:06
nu kas ka sudauze ? dabar galetu tas anglis tau galva numyzt