Lietuvių ir ukrainiečių rungtynės | hockey.lt nuotr.

Lietuvių ir ukrainiečių rungtynės | hockey.lt nuotr.

 Ketvirtadienį Lietuvos U-20 ledo ritulio rinktinė Ukrainoje pradės draugišką keturių komandų turnyrą, kuriame susitiks su Ukraina, Lenkija bei Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) komanda.

Pirmose rungtynėse lietuviai tik po baudinių serijos 0:1 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1) nusileido Ukrainos komandai.

Nei viena komanda nepasižymėjo per pagrindinį rungtynių laiką bei pratęsimą, o baudinių serijoje visi trys lietuvių bandymai buvo nesėkmingi, tuo tarpu ukrainiečiai sykį nuginklavo Lietuvos rinktinės vartininką.

Rinktinės renerių štabas turnyro startą įvertino neblogai, pripažindami, kad žaidėjams pritrūko tikslumo: „Ypač pagrindinio laiko pabaigoje sukūrėme daug progų, o visos 60 minučių bus gera medžiaga analizei – bet kuriuo atveju, šįvakar išskirti galima Suomijoje rungtyniaujančio vartininko Fausto Nausėdos pasirodymą“.

Penktadienį lietuviai nuo 15:30 val. susitiks su „Dinamo“ ekipa, o šeštadienį nuo 11 val. susitiks su Lenkija.

Lietuvos rinktinė į šį turnyrą pakvietė 22 žaidėjus, iš kurių pusė žaidžia užsienyje, o likę rungtyniauja Lietuvos ledo ritulio čempionate. Didžioji dauguma ledo ritulininkų jau yra susipažinę su rinktinės treneriu Dougu Boulangeriu, kadangi dalyvavo pasaulio jaunių čempionate Elektrėnuose, arba tame pačiame mieste pernai surengtoje Lietuvos U-18 rinktinės stovykloje.

Lietuvos U-20 rinktinės sudėtis:

 

Eil nr
Žaidėjas
 
Poz
Gimimo metai
Klubas
1
Stankius Mantas
G
2000
Fussen, (DNL U20 II) GER
2
Fedorovičius Justas
G
2000
Geležinis Vilkas, LTU
3
Silinas Avgustinas
G
2001
Geležinis Vilkas, LTU
4
Milašius Titas
G
2001
Baltų Ainiai – HC Klaipėda, LTU
5
Ašmonas Nojus
G
2002
Liepaja, (JAHL) LAT
6
Černiauskas Kajus
G
2002
Geležinis Vilkas, LTU
7
Starovoitov Artiom
G
2002
Dinaburga, (JAHL) LAT
 
 
 
 
 
 
1
Binkulis Egidijus
P
2000
Zemgale, LAT
2
Numavičius Nikodemas
P
2000
Geležinis Vilkas, LTU
3
Steponavičius Eimantas
P
2001
Hockey Punks, LTU
4
Krasilnikovas Karolis
P
2001
Liepaja, LAT
5
Misiukas Arnas
P
2001
Geležinis Vilkas, LTU
6
Miliūnas Martynas
P
2001
Baltų Ainiai – HC Klaipėda, LTU
7
Mažulis Timonas
P
2001
Geležinis Vilkas, LTU
8
Piazenko Nikita
P
2001
Herning II, (Division 1) DEN
9
Tuchto Martin
P
2001
Geležinis Vilkas, LTU
10
Palšauskas Arnas
P
2001
Kaunas Hockey, LTU
11
Mikalauskas Matas
P
2002
Visby Roma, (J20 Elite) SWE
12
Noreika Eimantas
P
2002
Visby Roma, (J20 Elite) SWE
13
Šusterovas Jaromir
P
2002
UKS Zaglebie Sosnowiec, (1 Liga) POL
 
 
 
 
 
 
1
Ramanauskas Tadas
V
2001
Herlev U20, DEN
2
Nausėda Faustas
V
2001
Hermes, (A Mestis) FIN
 
         
 
 
 
 
 
 
Oficialūs asmenys:
 
 
         
 
         
1
Boulanger Doug
Treneris
 
   
2
Kulevičius Dovydas
Trenerio asistentas
   
3
Nausėda Petras
Vadovas
 
   
4
Pušnys Žilvinas
Medicina/kineziterapija
 
5
Dabašinskas Arūnas
Techninis personalas
   
6
Lingys Kęstutis
Media
     

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 12-08 Norwich City 16 : 00 Sheffield United
Sek 12-08 Newcastle United 16 : 00 Southampton
Sek 12-08 Aston Villa 16 : 00 Leicester City
Sek 12-08 Brighton & Hov… 18 : 30 Wolverhampton …
Pir 12-09 West Ham United 22 : 00 Arsenal