Andre Gomesas | Scanpix nuotr.

Andre Gomesas | Scanpix nuotr.

Londono Tottenham“ krašto puolėjas Sonas Heung-Minas atskleidė, kad susirašinėjo su Liverpulio „Everton“ saugu Andre Gomesu po kraupios jo traumos, dėl kurios jis praleis visą likusį sezoną.

„Tottenham“ rungtynėse S.Heung-Minas susidūrė su A.Gomesu ir taip prisidėjo prie jo patirtos traumos, o teisėjas jam už tai parodė raudoną kortelę. Vėliau ji po pateiktos apeliacijos buvo anuliuota.

Visgi korėjietis pripažino, kad pastarosios dienos jam buvo sunkios. Jis sunkiai tramdė emocijas po incidento, o dabar atskleidė, kad susirašinėjo su A.Gomesu.

„Parašiau jam ir jis man atrašė. Aš vis dar jaučiuosi labai, labai liūdnas dėl to, kas įvyko. Tikrai labai dėl to gailiuosi.

Futbolas yra tokia sporto šaka, kurioje gali bet kas nutikti. Niekas nenori matyti tokių situacijų. Esu labai liūdnas dėl to, kad tai įvyko ir kad prisidėjau prie to. Tai buvo sunkios pastarosios kelios dienos.

Parašiau jam su geriausiais linkėjimais, kad labai gailiuosi dėl to incidento, kad užjaučiu jį, jo šeimą ir jo komandos draugus“, - atskleidė futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.