Nate'as Diazas | Instagram.com nuotr

Nate'as Diazas | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiko Niujorke (JAV) esančioje „Madison Square Garden“ arenoje įvyko „UFC 244“ mišrių kovos menų turnyras (MMA), kuriame dėl pirmą kartą sukurto „Blogiausio močkrušio“ („BMF“) čempiono diržo susikovė Jorge Masvidalis ir Nate‘as Diazas. Nepaisant to, kad kova patiko sirgaliams, tačiau jie liko nusivylę jos pabaiga: po trečiojo raundo medikai pranešė, kad N.Diazas negali tęsti kovos, todėl pergalę techniniu teisėjų sprendimu šventė J.Masvidalis.

„Nemaniau, kad jie sustabdys kovą. Aš buvau tik pradėjęs įsibėgėti. Turėjau problemų, todėl negalėjau bėgioti taip, kaip esu įpratęs. Ruošiausi nuo ketvirto raundo padidinti tempą. Buvau tik pradėjęs vykdyti savo planą, bet Jorge padarė savo darbą“, - po kovos kalbėjo N.Diazas.

J.Masvidalis po pergalės pranešė, kad nenorėjo laimėti tokiu būdu ir patikino, kad revanšas ateityje tikrai įvyks. Kai kurių šaltinių teigimu, UFC iš karto siūlė N.Diazui sutikti dalyvauti revanšinėje kovoje su J.Masvidaliu, bet panašu, kad antroji kova gali ir neįvykti, mat N.Diazas užsiminė apie karjeros pabaigą.

„Velniop revanšą. Šitas šūdas baigėsi dar neprasidėjęs. Viso gero, kovos žaidime“, - „twitter“ tinkle parašė N.Diazas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Vaje vaje
2019-11-07 17:02:37
Kaip gaila kad kazkoks narkomanas prapistu veidu nebekovos ir nebevaidins mafijozu.dar ta savo pahotke kai imeta vaiksciodamas tai vapse vemt vercia.netik verčia bet ir vemiau
Atsakyti
Eik
2019-11-07 17:44:22
An dešros ir sukis ilgai ilgai kaip propeleris
Skreply
2019-11-07 18:54:13
Apie kokias dešras kalbi nuopisa.išsitrauk iš burnos peni poto komentuok
:-D
2019-11-08 20:50:18
Tas narkomanas nupūstu tave kaip bomžą končina :-D kas tu toks, kad ant jo lotum? :-)
Jo
2019-11-07 16:46:11
Kiti turnyrai kaip suprantu vadinsis Subinlaizio,Pizlaizio ir t.t
Atsakyti