Denisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Denisas Suarezas | Scanpix nuotr.

Šiuo metu Ispanijoje rungtyniaujantis futbolininkas Denisas Suarezas prisiminė dar neseniai trukusį sunkų laikotarpį Anglijoje, paženklintą traumų.

Vigo „Celta“ ekipoje rungtyniaujantis saugas praėjusiame sezone buvo paskolintas Londono „Arsena“ ekipai ir nors tikėjosi čia „prasilaužti“, jam to padaryti nepavyko.

Pusmetį Anglijos „Premier“ lygoje praleidęs futbolininkas dažnai turėjo gydytis traumas ir dabar prisimena, kad jam skaudėdavo netgi nusičiaudėjus.

„Kalbant apie sugrįžimą į „Premier“ lygą, niekuomet negalime žinoti, kas nutiks. Į „Arsenal“ vykau turėdamas labai daug lūkesčių. 

Debiutavau prieš „Manchester City“, tačiau pirmose išvykos rungtynėse patyriau traumą. Maniau, kad nusitraukiau raumens aduktorių, kadangi negalėjau turėti jokio svorio ant savo kojos ar apskritai ją pajudinti.

Tyrimas parodė, kad tai nebuvo plyšimas, tačiau buvo susikaupę daug skysčių dubens kaule, todėl negalėjau atlikti nė vieno žingsnio nejausdamas skausmo.

Tęsiau treniruotes ir nenorėjau sustoti jau antroje savo savaitėje naujame klube, tačiau negalėjau visko daryti ne tik 100 procentų, bet net ir 50 proc. Negalėjau net spirti į vartus.

Skaudėjo miegant, skaudėjo nusičiaudėjus ar tiesiog lipant laiptais. Tik įsivaizduokit, kad atvykstate į klubą, kuris jūsų siekė visą mėnesį, tačiau jau po antros savaitės negalite nieko daryti.

Atėjo toks metas, kai sau pasakiau, kad pakaks. Sužaidžiau tris ar keturias rungtynes, bet atrodė, lyg visai nebūčiau žaidęs, kadangi nebuvau net pusėtinai joms pasirengęs“, - prisiminė D.Suarezas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.