Lietuvių ir serbų rungtynės | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Lietuvių ir serbų rungtynės | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Šiandien, lapkričio 7 d. Lietuvos nacionalinės vyrų futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas paskelbė žaidėjų sąrašą, kurie lapkričio mėnesį žais prieš Portugalijos ir Naujosios Zelandijos rinktines.

Lyginant su spalio mėnesiu – rinktinės sudėtyje įvyko keturi pasikeitimai. Traumą išsigydęs Emilijus Zubas vartininko pozicijoje pakeis Džiugą Bartkų, tuo tarpu saugų grandyje Mantas Kuklys ir Vykintas Slivka pakeis Julių Kasparavičių ir Ovidijų Verbicką. Į rinktinę grįžo ir kapitonas Fiodoras Černychas, kuris atakos smaigalyje pakeis Karolį Laukžemį.

Lapkričio 14 dieną Lietuvos rinktinė išvykoje žais su Portugalijos rinktine, o  lapkričio 17-ąją Vilniuje pirmą kartą istorijoje sužais draugiškas rungtynes su Naujosios Zelandijos rinktine.

Vartininkai:

1. Ernestas Šetkus („Be‘er Sheva“, Izraelis)

2. Emilijus Zubas („Bnei Yehuda“, Izraelis)

3. Vytautas Černiauskas („CSKA Sofia“, Bulgarija)

Gynėjai:

4. Rolandas Baravykas („Žalgiris“, Vilnius)

5. Mindaugas Palionis („Regensburg“, Vokietija)

6. Linas Klimavičius („Dinamo“, Rumunija)

7. Egidijus Vaitkūnas („Žalgiris“ Kaunas)

8. Vytautas Andriuškevičius („Tobol“, Kazachstanas)

9. Edvinas Girdvainis (RFS, Latvija)

10. Saulius Mikoliūnas („Žalgiris“, Vilnius)

11. Algis Jankauskas („Sūduva“, Marijampolė)

Saugai:

12. Domantas Šimkus („Žalgiris“, Vilnius)

13. Modestas Vorobjovas („Žalgiris“, Vilnius)

14. Artūras Žulpa („Tobol“, Kazachstanas)

15. Giedrius Matulevičius („Sūduva“, Marijampolė)

16. Donatas Kazlauskas („Riteriai“, Vilnius)

17. Paulius Golubickas („Sūduva“, Marijampolė)

18. Justas Lasickas („Voždovac“, Serbija)

19. Arvydas Novikovas („Legia“, Lenkija)

20. Vykintas Slivka („Hibernian“, Škotija)

21. Mantas Kuklys („Žetysu“, Kazachstanas)

Puolėjai:

22. Fedor Černych („Orenburg“, Rusija)

23. Deivydas Matulevičius („Žalgiris“ Kaunas)

Valdas Urbonas – vyr. treneris


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva