„Manchester City“
9 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Lyon“
Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Vienas geriausių planetos futbolininkų Cristiano Ronaldo nėra pratęs būti keičiamas rungtynių metu ir tai buvo galima aiškiai pastebėti vakarykštėse UEFA Čempionų lygos rungtynėse.

C.Ronaldo taip ir neužbaigė Turino „Juventus“ susitikimo su Maskvos „Lokomotiv“, o internete greitai išpopuliarėjo nuotraukos, kaip jis išreiškė savo nepasitenkinimą keitimo metu praeidamas pri „Juventus“ trenerį Maurizio Sarri.

Visgi strategas vėliau paaiškino, kad C.Ronaldo buvo nepatenkintas ne dėl keitimo, o dėl to, kad jam tiesiog skaudėjo koją.

„C.Ronaldo buvo piktas, nes jis nesijautė gerai. Jis prieš kelias dienas turėjo problemų su keliu, todėl jo raumens aduktorius greitai pavargsta.

Pirmo kėlinio pabaigoje jis buvo nervingas. Bijojau, kad jis gali rimčiau susižeisti, todėl ir norėjau jį pakeisti“, - situaciją paaiškino M.Sarri.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

To gnomas šiukšle
2019-11-08 01:25:51
Tu totalus daunas
Atsakyti
gnomas šiukšlė
2019-11-07 12:10:27

Didesnio arogantiško šiukšlės nėra už pydarasta dažanty sau barzda ir vaidinanty ozy... Jo net žvilgsnis tas prisimerkes kelia pasišlykštėjimą ir norą pist jam i rožą ,kaip ir visa ta myzalu komanda ir jų fanai . „Barcelona“ žvaigždė Lionelis Messi atskleidė, kad jis nemėgsta būti pakeistas rungtynių metu, todėl jas mieliau pradėtų nuo atsarginių žaidėjų suolo.ESPN skelbia, kad argentinietis jau anksčiau buvo atsisakęs palikti aikštę, kai treneris norėdavo jį pakeisti, net ir esant dideliam skirtumui tarp jo komandos ir varžovų. „Nemėgstu būti pakeistas. Man geriau tuomet rungtynes pradėti ant atsarginių žaidėjų suolo, tuomet išeiti į aikštę ir rungtyniauti mažiau. Sakau taip dėl to, kad daugelis rungtynių būna išspręstos tik jų pabaigoje, arba tuomet galima rasti daugiau erdvių, nes tokiomis akimirkomis kiti varžovų žaidėjai būna labiau pavargę. Todėl man labiau patinka pakilti nuo suolo ir mėgautis rungtynių pabaigomis nei būti pakeistu ir praleisti visą smagumą“, - atskleidė L.Messi, kalbėdamas su „TyC Sports“. L.Messi per savo karjerą „Barcelona“ ir Argentinos rinktinėje yra sužaidęs 829 rungtynes, per kurias pelnė 674 įvarčius. Visgi jis teigia, kad įvarčių mušimas yra tik vienas iš daugelio futbolo elementų. „Aš vis dar manau, kad nesu tipinis įvarčių pelnytojas. Man patinka žaisti iš aikštės gilumos, turėti daugiau kontakto su kamuoliu, kurti progas. Man taip pat patinka veržtis į baudos aikštelę ir mušti įvarčius, tačiau negyvenu vien tik tuo. Man labai patinka nuolat kontaktuoti su kamuoliu“, - teigia L.Messi.
Nū čia tai issigymelis tikrai gnomas net atsisako būt pakeičiamas tai kuo jis save laiko kam jis ta barzda dazosi gaidys save tipo laiko goat, pajuokos objektas verkslenantis kad tik niekas jo nepakeisti, bailys apsimyzes
Atsakyti
Rolas
2019-11-07 12:21:23
Tu avine, cia ne apie messi straipsnis
To gnomas šiukšė
2019-11-07 14:07:00
Gnomas ir šiušlė toks ir esi ožy malkom pjaut, eik nx vergas srutų siurbt
napgailetinas
2019-11-07 16:42:13
bet tai kaip zmogelis laisvo laiko turi :D jauciu ant bambalio net neuzdirba tai ir raso kilometrinius komentarus lieja pykti i:D jauciu net bijo i viesuma eit su savo snukiu reibaluotu :DD
qwrwer
2019-11-07 17:46:07
sitas matosi, kad isimylejes ronaldo.