Dominickas Reyesas ir Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

Dominickas Reyesas ir Jonas Jonesas | Instagram.com nuotr

 Dar šią savaitę UFC prezidentas Dana White‘as tvirtino, kad jam patiktų idėja pamatyti UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono Jono Joneso ir iki šiol nenugalėto Dominicko Reyeso dvikovą.

Nors J.Jonesas iš pradžių nebuvo patenkintas šia mintimi, tačiau vėliau čempionas pakeitė nuomonę ir teigė, kad mielai susikautų su D.Reyesy.

J.Jonesas savo sprendimą paaiškino socialiniame tinkle: „Ką tik baigiau susitikimą su treneriais, kur studijavome D.Reyeso ir Corey Andersono karjeras. Įsitikinau, kad Dominickas yra tikrai pavojingesnis kovotojas. Kitą užpakalį išspardysiu būtent jo“.

Paskutinį kartą J.Jonesas kovojjo liepos mėnesį vykusiame „UFC 239“ turnyre, kai skirtingu teisėjų sprendimu įveikė Thiago Santosą. Prieš tai čempionas buvo nugalėjęjs Anthony Smithą ir Alexanderį Gustafssoną.

Tuo tarpu D.Reyesas per 12 karjeros kovų nėra patyręs pralaimėjimo, o praėjusį mėnesį pirmame raunde nokautavo Chrisą Weidmaną. Nuo 2017 metų birželio, kuomet D.Reyesas prisijungė prie UFC, jis iškovojo 6 pergales, iš kurių keturios baigėsi anksčiau laiko.

Nors UFC dar oficialiai nepaskelbė J.Joneso ir D.Reyeso dvikovos, tačiau tikimąsi, kad ji įvyks 2020 metų pradžioje.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.