21
Atsinaujins po sek
„Pieno žvaigždės“
Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis po dviejų praleistų rungtynių sugrįžo į aikštę ir padėjo Indianos „Pacers“ (4/4) komandai iškovoti pergalę.

Lietuvio komanda namuose 121:106 (26:26, 44:36, 24:18, 27:26) įveikė Vašingtono „Wizards“ (2/5) ekipą.

D.Sabonis žaidė 28 minutes, per kurias įmetė 13 taškų (4/11 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 17, perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet 4 kartus suklydo ir 6 sykius prasižengė.

Pražangų limitą jis išnaudojo likus žaisti 3:20 minutei.

D.Sabonis pakartojo karjeros atkovotų kamuolių rekordą ir buvo arti rezultatyvių perdavimų rekordo, kuris yra 9.

Indianos komanda trečiajame kėlinyje spurtavo 22-2 ir atitrūko 23 taškais, o vėliau po D.Sabonio baudų metimų atitrūko 92:67.

„Wizards“ kėlinio pabaigoje įmetė 11 taškų be atsako ir priartėjo 94:80. Tačiau paskutiniame kėlinyje „Pacers“ varžovų spaudimą atlaikė.

Indianos klubui tai buvo trečios rungtynės per keturias naktis.

„Pacers“: T.J.Warrenas 21, Dougas McDermottas 19, Aaronas Holiday 18, JaKarras Sampsonas 14, Domantas Sabonis (17 atk. kam.) ir Goga Bitadze po 13, Malcolmas Brogdonas 12.

„Wizards“: Bradley Bealas 30, Thomasas Bryantas 20 (11 atk. kam.), C.J.Milesas 15, Davis Bertanis 11.