Kyle'as Walkeris | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ futbolininkai rungtynes UEFA Čempionų lygoje su Bergamo „Atalanta“ užbaigė ne tik lygiosiomis rezultatu 1 – 1, bet ir be tikro vartininko.

Visus keitimus išnaudojęs Pepas Guardiola rungtynių pabaigoje turėjo improvizuoti, kadangi 81-ą minutę vartininkui Claudio Bravo buvo parodyta raudona kortelė. Įdomu tai, kad jis aikštėje pasirodė po keitimo, kai antro kėlinio pradžioje pakeitė Edersoną.

Vietoje jo galiausiai į vartus stojo gynėjas Kyle‘as Walkeris, kadangi „Manchester City“ daugiau neturėjo vartininkų ant atsarginių žaidėjų suolo.

Mendy tells Walker to get down and waste time, like a real goalkeeper. Very hilarious how he goes down. from r/soccer

Vienintelį anglų įvartį 7-ą žaidimo minutę pelnė Raheemas Sterlingas, kuris išnaudojo Gabrielio Jesuso perdavimą ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Tas pats G.Jesuas pirmajame kėlinyje nepasinaudojo puikia proga pasižymėti, kai nesugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinio.

„Atlanta“ rezultatą išlygino pačioje antro kėlinio pradžioje, kai 49-ą minutę Mario Pašaličius pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir nuginklavo ką tik aikštėje pasirodžiusį C.Bravo.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

Ant 02-25 Chelsea 0 - 3 Bayern Munich
Ant 02-25 Napoli 1 - 1 Barcelona
Tre 02-19 Atalanta 4 - 1 Valencia
Tre 02-19 Tottenham Hotspur 0 - 1 RB Leipzig

Tre 02-26 Olympique Lyonnais 22 : 00 Juventus
Tre 02-26 Real Madrid 22 : 00 Manchester City
Ant 03-10 RB Leipzig 22 : 00 Tottenham Hotspur
Ant 03-10 Valencia 22 : 00 Atalanta