Rodrygo | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lygos A grupėje pergales iškovojo abu favoritai – Paryžiaus „Saint-Germain“ bei Madrido „Real“. Pirmiesiems tai reiškia ir patekimą į kitą etapą.

Thomaso Tuchelio treniruojami PSG futbolininkai savo namuose po atkaklios kovos rezutlatu 1 – 0 įveikė „Brugge“ ekipą.

Vienintelį įvartį šiame susitikime pelnė puolėjas Mauro Icardi, kuris 22-ą minutę laiku ir vietoje suskubo prie dėkingai atšokusio kamuolio ir nukreipė jį į vartus.

76-ą minutę belgai turėjo auksinę progą išlyginti rezultatą, tačiau pats uždirbęs 11 metrų baudinį Mbaye Diagne jo nerealizavo.

Tuo tarpu Madrido „Real“ ekipa net rezultatu 6 – 0 sutriuškino Stambulo „Galarasaray“ vienuolikę ir iškovojo antrą pergalę šiame Čempionų lygos sezone.

Zinedino Zidano treniruojamoje komandoje ryškiausiai švietė jaunojo Rodrygo žvaigždė – brazilas pelnė net tris įvarčius.

Dar du taiklius smūgius šiose rungtynėse pridėjo ir Karimas Benzema, vienuolikos metrų baudinį pirmojo kėlinio pradžioje realizavo ir komandos kapitonas Sergio Ramosas.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

Tre 03-11 Liverpool 1 - 0 Atletico Madrid
Tre 03-11 PSG 2 - 0 Borussia Dortmund
Ant 03-10 Valencia 3 - 4 Atalanta
Ant 03-10 RB Leipzig 3 - 0 Tottenham Hotspur

Pen 08-07 Manchester City 22 : 00 Real Madrid
Pen 08-07 Juventus 22 : 00 Olympique Lyonnais
Šeš 08-08 Tre Fiori 16 : 00 Linfield
Šeš 08-08 Drita 19 : 00 Inter Club d'E…