Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

Deontay Wilderis ir Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

 WBC sunkiasvorių čempionas Deontay Wilderis (41-0-1, 40 nokautų) mano, kad britas Tysonas Fury kitais metais nenori revanšinės kovos prieš jį ir teigė, kad praėjusiais metais gruodį vykusioje pirmoje kovoje T.Fury suprato, jog daugiau į vieną ringą su juo nežengs.

D.Wilderio dar šių metų lapkričio 23-ią dieną laukia kova su Luisu Ortizu, tuo tarpu T.Fury nors ir labai sunkiai, tačiau nugalėjo Otto Walliną, o vėliau suspėjo sudalyvauti ir WWE Amerikietiškose imtynėse bei papildomai užsidirbti ne vieną milijoną JAV dolerių.

D.Wilderio ir T.Fury revanšinė dvikova numatyta kitų metų vasarį, tačiau tik tuomet, jeigu D.Wilderis įveiks L.Ortizą, o T.Fury patirti sužalojimai ir kirstinės žaizdos kovoje prieš O.Walliną gis sėkmingai.

„Nemanau, kad T.Fury to nori. Jis niekada to ir nenorėjo“, – sakė D.Wilderis. „Daugelis žmonių jam simpatizuoja dėl jo išspręstų psichologinių problemų, tačiau apie tokias problemas mąsto 9 iš 10 žmonių. Taip pat jis yra iš kitos šalies, o Amerikoje mes užjaučiame žmones, ypač jeigu jie yra iš kitur. Nemažai žmonių man sakė, jog norėtų pamatyti T.Fury pergalę vien tik dėl jo istorijos. Daugelis žmonių pripažino jo moralinę pergalę ir jis su tuo nori pabėgti. Nemanau, kad jis kada nors norėjo revanšo, nes aš turiu daug jėgos“.

D.Wilderio ir T.Fury pirmoji dvikova truko visus 12 raundų. Nemažai bokso sirgalių manė, kad nepaisant nokdaunų, T.Fury buvo geresnis per visą kovą ir turėjo laimėti, tačiau kitų nuomone – po dvyliktame raunde patirto T.Fury nokdauno teisėjas privalėjo stabdyti kovą.

Britas kurį laiką gulėjo ant grindinio ir atrodė, kad nebeatsikels. Prisiminus, kaip praėjusį savaitgalį greitai buvo sustabdyta Saulio „Canelo“ Alvarezo ir Sergejaus Kovaliovo kova, sunku neabejoti teisėjo sprendimu nestabdyti kovos.

„Jo šeima, žmona, broliai ir tėvas nenori daugiau to matyti“, – sakė D.Wilderis. „Tėvas net sakė, kad daugiau jis po tokių smūgių neatsikeltų ir aš garantuoju, kad taip būtų. Kaip kovotojas, tu nenori daugiau to patirti, nes nežinai, kaip kitą kartą sureaguosi. Mes žinome, kad šiame sporte galime prarasti gyvybes, todėl suprantu, kodėl jis bėga nuo antrosios kovos. Jis gali bėgti, bet tegu nepamiršta, kad pasirašė kontraktą. Visi žino, kad kai tu kažką pasirašai, tu turi už tai sumokėti. Kova įvyks, nebent jie sumokės mums pinigų“.

Netrukus po šio komentaro atsaką D.Wilderiui pateikė ir pats T.Fury. Jis pasidalino vaizdo įrašu, kuriame prašo D.Wilderio neminėti jo vardo reklamuojant savo kovą su L.Ortizu.

„Tai skirta D.Wilderiui ir jo komentarui apie tai, kaip aš bėgu nuo jo. Jeigu aš jo bijočiau, nebūčiau su juo kovojęs po trijų metų neaktyvumo bokse ir nebūčiau to daręs jo šalyje. Tu turėjai mane apiplėšti, kad būtų paskelbtos lygiosios. Tiesiog eik kovoti su L.Ortizu ir daryk savo dalykus bei baik naudoti mano vardą. Tu turėtum gauti 20 proc. uždarbio, tačiau aš nesu toks, duodu tau teisingą uždarbio dalį, nes esu teisingas žmogus. Užsiimk savo reikalais ir pasimatome vasario 22–ą tam, kad pabaigtume tai, ką pradėjome“, – sakė T.Fury.

View this post on Instagram

Message to @bronzebomber 😮!!!!!

A post shared by Tyson Fury (@gypsyking101) on

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.