Saulis „Canelo“ Alvarezas | Scanpix nuotr.

Saulis „Canelo“ Alvarezas | Scanpix nuotr.

 Įtakingas bokso agentas Eddie Hearnas portalui „Boxingnews24“ atskleidė, kad neseniai WBO pussunkio svorio kategorijos čempiono diržą prieš rusą Sergejų Kovaliovą iškovojęs meksikietis Saulis „Canelo“ Alvarezas kitais metais trečią kartą karjeroje turėtų susikauti su kazachu Genadijumi Golovkinu.

Šiais metais darbą su G.Golovkinu pradėjęs E.Hearnas sako, kad tai turėtų įvykti 2020 metų gegužę, nes to nori tiek DAZN, tiek sirgaliai. Jeigu „Canelo“ ir G.Golovkinas nesutars, tuomet meksikiečio vienas iš šių varžovų — Callumas Smithas, Billy Joe Saundersas, Demetriusas Andrade arba Dmitrijus Bivolas.

„Canelo“ kita kova turėtų būti prieš G.Golovkiną. Šios kovos norėtų visi ir manau, kad DAZN taip pat yra už tai. Visgi kai tu esi pirmas „pound-for-pound“ reitinge, tu pats priimi sprendimus. Akivaizdu, kad „Canelo“ norės daug pinigų“, – sakė E.Hearnas.

E.Hearnas buvo sužavėtas „Canelo“ pergale prieš S.Kovaliovą ir teigė, kad po šios kovos nėra jokių klausimų, kas turėtų būti pirmasis absoliučiame reitinge.

„Kilti aukštyn ir nokautuoti tokį didelį vyruką yra išties įspūdinga“, – apie „Canelo“ pergalę prieš S.Kovaliovą kalbėjo E.Hearnas. „Mes visada kalbame apie „pound-for-pound“ reitingą ir svarstome, kas turėtų būti pirmas – Vasilijus Lomačenko, Usykas ar „Canelo“. Po šios kovos aš tikrai manau, kad pirmosios vietos nusipelno S.Alvarezas. Jis yra keturių skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionas. Jis pakilo iki pussunkio svorio kategorijos ir nugalėjo labai gerą čempioną“.

Sunku ginčytis su E.Hearnu – pirmoje vietoje esantis V.Lomačenko ar antrą poziciją užimantis Terence‘as Crawfordas nekeičia svorio kategorijų ir nelaimi tokiais būdais, kokiais tai daro „Canelo“.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ko
2019-11-07 06:55:32
The performance by Kovalev, 36, was so far off how he normally fights that it was like watching another person. If this was the first time that people had seen Kovalev, they wouldn’t be thinking something was up with the fight.It was his jabs. The jabs that Kovalev threw against Yarde looked power shots. For some reason, Kovalev didn’t throw his jabs with anywhere near the same power against Canelo. After the fight, Kovalev he didn’t leave himself open to be countered to the body. But by throwing his jabs SLOWLY with little power on them, Kovalev left himself open to be countered by Canelo all night long.
Atsakyti
Lt
2019-11-06 22:34:07
Jo, va čia tai būtų gera kova Canelo prieš Mayweather. Bet Canelo dabar kitoks ir Mayweather tikrai nenori su juo kovoti.
Atsakyti
Lt
2019-11-06 22:01:34
Tai 2 kartus jau kovojo Canelo ir GGG, kokia prasmė 3 kova ? Geriau Canelo lai bando su sunkesniais vyrukais, lengvų kategorijoje to dar niekas nėra daręs.
Atsakyti
Sha bl
2019-11-06 17:48:03
Canelo laimi uz pinigus,maivezeris 2
Atsakyti
Mhm
2019-11-06 23:30:35
Kaušas,tai gal ir leidžia nukautuot uz pinigus...
Mh kauseli tu
2019-11-07 06:51:28
Bokso bizni nieko nesupranti,baranas esi
gali but
2019-11-07 12:17:29
Kvailys Kovaliovas galėtų istikro už pinigus leisti save pasiųsti į gilų nokautą,gobšumas gali pražudyti jo tuščia galva;D
gali but
2019-11-07 12:17:29
Kvailys Kovaliovas galėtų istikro už pinigus leisti save pasiųsti į gilų nokautą,gobšumas gali pražudyti jo tuščia galva;D