Achrafas Hakimi | Scanpix nuotr.

Dortmundo „Borussia“ futbolininkai iškovojo įspūdingą pergalę UEFA Čempionų lygoje prieš Milano „Inter“, kuriuos nugalėjo panaikinę dviejų įvarčių atsilikimą rezultatu 3 – 2.

„Inter“ rungtynės prasidėjo puikiai ir jie jau penktą minutę pirmavo vienu įvarčiu, kuomet Lautaro Martinezas atliko puikų smūgį ir pasiuntė kamuolį į vartus.

40-ą žaidimo minutę rezultatą padvigubino Matiasas Vecino, kuris sulaukęs komandos draugo perdavimo tuo pasinaudojo ir nuginklavo vartininką – 2 – 0.

Visgi „Borussia“ nepasidavė ir sužaidė įspūdingą antrąjį kėlinį, kurio metu pelnė tris įvarčius ir iškovojo gražią pergalę.

51-ą minutę rezultatą sušvelnino Achrafas Hakimi, kuris išnaudojo Mario Gotze perdavimą ir nukreipė kamuolį į vartų kampą.

64-ą minutę rezultatas tapo lygus, kadangi Julianas Brandtas pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir pelnė dar vieną įvartį.

Pergalę Dortmundo ekipai dovanojo A.Hakimi, kuris 77-ą minutę sulaukė dar vieno puikaus komandos draugo perdavimo ir nedvejodamas siuntė jį į vartų tinklą – 3 – 2.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

Tre 03-11 Liverpool 1 - 0 Atletico Madrid
Tre 03-11 PSG 2 - 0 Borussia Dortmund
Ant 03-10 Valencia 3 - 4 Atalanta
Ant 03-10 RB Leipzig 3 - 0 Tottenham Hotspur

Pen 08-07 Manchester City 22 : 00 Real Madrid
Pen 08-07 Juventus 22 : 00 Olympique Lyonnais
Šeš 08-08 Tre Fiori 16 : 00 Linfield
Šeš 08-08 Drita 19 : 00 Inter Club d'E…