Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, bet su Memfio „Grizzlies“ (1/5) komanda patyrė pralaimėjimą.

Lietuvio komanda namuose 100:107 (28:33, 32:29, 16:22, 24:23) pripažino Hiustono „Rockets“ (4/3) pranašumą.

J.Valančiūnas per 24 minutes pelnė 10 taškų (4/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje per JV galingai įdėjo „Rockets“ gynėjas Ericas Gordonas.

Hiustono komandą į pergalę vedė Jamesas Hardenas, kuris surinko 44 taškus, o Russellui Westbrookui leista pailsėti.

Memfio klube ryškiausias buvo antrasis šaukimas Ja Morantas, pelnęs 23 taškus ir atlikęs šešis rezultatyvius perdavimus.

Likus žaisti 1:54 minutei „Grizzlies“ priartėjo 95:102, bet kitoje atakoje J.Hardeno tritaškis padėjo tašką.

Per pirmus tris kėlinius 15 kartų rezultatas buvo lygus ir „Grizzlies“ paleido varžovus trečiajame ketvirtyje, kai pralaimėjo atkarpą 0-11.

„Rockets“ su šia pergale atsitiesė po sutriuškinimo Majamyje.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (12/28 met., 10 atk. kam.), Ericas Gordonas 16, Danuelis House‘as 15, Benas McLemore‘as 12, Clintas Capela 10 (13 atk. kam.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 23 (6 rez. perd.), Dillonas Brooksas 17, Bruno Caboclo 11.