Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Italijos „Serie A“ pirmenybėse pirmadienį vienintelės rungtynės sužaistos tarp dviejų čempionato autsaiderių, o kovą dėl svarbių taškų laimėjo „Sampdoria“, kuri nugalėjo „Spal“ rezultatu 1 – 0.

Vienintelis šio susitikimo įvartis buvo pelnytas pačioje jo pabaigoje, kai jau 91-ą minutę Gianluca Caprari pirmasis atsidūrė prie dėkingai atšokusio kamuolio ir smūgiu galva nukreipė jį į vartus.

Ši pergalė padėjo „Sampdoria“ ekipai pakilti iš dugno ir užimti 18-ą vietą. Vienu tašku atsiliekantys „Spal“ nukrito į paskutinę turnyro lentelės poziciją.

Tvarkaraštis

Pir 09-28 Bologna 21 : 45 Parma
Tre 09-30 Benevento 19 : 00 Internazionale
Tre 09-30 Udinese 19 : 00 Spezia
Tre 09-30 Lazio 21 : 45 Atalanta

Turnyrinė lentelė

#

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Napoli 2 2 0 0 8 0 +8 6
2 Hellas Verona 2 2 0 0 4 0 +4 6
3 Milan 2 2 0 0 4 0 +4 6
4 Juventus 2 1 1 0 5 2 +3 4
5 Sassuolo 2 1 1 0 5 2 +3 4
6 Atalanta 1 1 0 0 4 2 +2 3
7 Lazio 1 1 0 0 2 0 +2 3
8 Internazionale 1 1 0 0 4 3 +1 3
9 Benevento 1 1 0 0 3 2 +1 3
10 Fiorentina 2 1 0 1 4 4 +0 3
11 Genoa 2 1 0 1 4 7 -3 3
12 Cagliari 2 0 1 1 1 3 -2 1
13 Roma 2 0 1 1 2 5 -3 1
14 Udinese 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 Bologna 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Parma 1 0 0 1 0 2 -2 0
17 Spezia 1 0 0 1 1 4 -3 0
18 Torino 2 0 0 2 2 5 -3 0
19 Sampdoria 2 0 0 2 2 6 -4 0
20 Crotone 2 0 0 2 1 6 -5 0

 

 

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva