Donaldas Trumpas | Scanpix nuotr.

Donaldas Trumpas | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį vykusiame „UFC 244“ turnyre Jorge Masvidalis dominavo prieš Nate‘ą Diazą ir pelnytai iškovojo „blogiausio močkrušio“ diržą.

Deja, tačiau kovotojai negalėjo iki galo išsiaiškinti, kuris yra stipresnis – po trečiojo raundo medikai privalėjo stabdyti kovą, nes N.Diazo žaizdos prie akies buvo per didelės.

Šį turnyrą stebėjo ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas, apie kurį dar prieš turnyrą atsiliepė pats J.Masvidalis.

„Nesvarbu, koks yra jūsų požiūris į Trumpą kaip prezidentą, tačiau tas vyrukas yra blogas močkrušys“, – sakė J.Masvidalis. „Pinigai, kuriuos jis yra uždirbęs, tai, ką yra užkariavęs – tai yra blogo močkrušio savybės ir nesvarbu, kokios yra jūsų politinės pažiūros“.

J.Masvidalis „Madison Square Garden“ areną paliko su diržu, o D.Trumpas socialiniame tinkle „twitter“ pacitavo „BMF“ diržo savininką bei parašė: „Puiki kova, čempione!“.

Vėliau J.Masvidalis dar kartą kreipėsi į D.Trumpą: „Labai nuolankus momentas. Tikrasis atpažino tikrąjį“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jav lygis
2019-11-04 15:26:59
Kovotojai,prezidentai visi lusnynu kulturos lygio..net liezuvis neapsiverstu taip pavadint ka..o tuo labiau prezidenta..
Atsakyti
Tikrai geresnis nei Vakaru europos
2019-11-04 16:36:03
Ten bent zodzio ir israiskos laisve yra gerbiama, nors ir i ta dalyka kesinasi visokie tai liberastai, kad ir Clinton. Pas mus vakaru europoj ant tiek visi politiskai korektiski pasidare, kad net savos salies veliava negalima i gatve, arba neduok dieve, pasakysi kazka teisingo apie pabegelius, tai rasistu isvadins..

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“
09-23 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga