Eddie Hallas ir Vidas Blekaitis | asmeninio archyvo nuotr.

Eddie Hallas ir Vidas Blekaitis | asmeninio archyvo nuotr.

 Floridos valstijoje (JAV) sekmadienį baigėsi pasaulio galiūnų žaidynės – „Official Strongman Games 2019“.

Veteranų kategorijoje dalyvavo ir lietuvis Vidas Blekaitis. Po pirmų 4 rungčių 73 taškus surinkęs lietuvis užėmė 10-ą vietą tarp 26 pirmąjį etapą baigusių dalyvių ir nugvelbė paskutinį bilietą į finalą.

Paskutinę dieną lietuviui sėkminga buvo tik viena rungtis iš dvejų. „Power Stairs“ rungtyje V.Blekaitis buvo 4-as ir pelnė 7 įskaitinius taškus. Galutinėje įskaitoje, perskaičiavus finalininkų rezultatus, lietuvis surinko 23 tšk. ir sugebėjo pakilti iki 7-os vietos.

V.Blekaitis trejus metus iš eilės buvo tarp pasaulio žaidynių prizininkų, tačiau šiemet jį kamavo traumos, sutrukdžiusios pasirodyti sėkmingiau. Lietuvos galiūnui prieš mėnesį buvo atlikta kelies menisko operacija, žaidynių metu jam atsinaujino peties skausmai, be to, V.Blekaitis patyrė rankos nykščio traumą.

Veteranų varžybose triumfavo Terry Hollandsas su 55,5 tšk. Antras buvo Kenas McClellandas (48), trečias – Fredrikas Svenssonas (42). „Atviroje“ kategorijoje nugalėjo Luke‘as Richardsonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga