„Liverpool“
Rungtynės prasidės 22:00
:
Atsinaujins po sek
„Real“
Vasilijus Lendelis | Vytauto Dranginio nuotr.

Vasilijus Lendelis | Vytauto Dranginio nuotr.

 Minske (Baltarusija) vykstančio 2019-2020 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų pirmojo etapo vyrų sprinto lenktynėse, kuriose dalyvavo 30 dviratininkų, Vasilijus Lendel užėmė devintą vietą.

Lietuvos dviratininkas šešioliktfinalyje įveikė vokietį Maximilian Dornbach (24-as kvalifikacijoje), o aštuntfinalyje pralaimėjo Londono ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bei 2011 ir 2016 metų pasaulio čempionui britui Jason Kenny (8).

Kvalifikacijos varžybose Vasilijus buvo devintas. Jis 200 m iš eigos įveikė per 9,78 sek. Geriausiai pasirodė dabartinis pasaulio čempionas olandas Harrie Lavreysn – 9,465 sek. (vid. greitis – 76,07 km/h). 1-4 vietas užėmę dviratininkai iškart pateko į aštuntfinalį, o 5-28 vietose likę dviratininkai atkrintamąsias varžybas pradėjo nuo šešioliktfinalio.

Moterų keirino rungtyje (29 dalyvės) 2010 metų pasaulio, 2012 metų Europos ir šių metų Europos žaidynių čempionė Simona Krupeckaitė pasidalijo 13-ą vietą. Lietuvos dviratininkė ketvirtajame pirmojo etapo važiavime buvo trečia. Pirma finišavo rusė Anastasija Voinova, o antra – britė Sophie Capewell. Trečiajame paguodos važiavime S. Krupeckaitė finišavo antra ir į pusfinalį nepateko. Lietuvė į priekį praleido japonę Riyu Ohtą.

Sekmadienį daugiakovėje (omniume) dalyvauja Olivija Baleišytė.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų