„Žalgirio“ ir „Juventus“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Žalgirio“ ir „Juventus“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kauno „Žalgiris“ (8-0) sulaukė pirmojo rimtesnio iššūkio „Betsafe-LKL“ čempionate, tačiau Artūro Milaknio ir Luko Lekavičiaus tritaškiai leido likti pergalingame kelyje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 86:80 (25:18, 12:24, 27:16, 22:22) nugalėjo Utenos „Juventus“ (2-5) krepšininkus.

Viso susitikimo metu favoritams į atlapus atkakliai kibę uteniškiai priešpaskutinę minutę atsilikinėjo tik 77:79, bet mačo baigtį nulėmė A. Milaknio ir L. Lekavičiaus tritaškiai.

Po jų „Žalgiris“ galiausiai įgijo saugų pranašumą 85:77, kurio ištirpdyti svečiai jau nebegalėjo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs L. Lekavičius pelnė 16 taškų (2/7 trit.). Utenos klubo gretose žibėjo 6 tritaškius iš 9 pataikęs Marius Runkauskas, kurio sąskaitoje – 22 taškai.

Snaiperis 10 taškų pelnė vien per pirmą pirmojo kėlinio pusę, po kurios „Juventus“ buvo priekyje 14:11.

Žydrūno Urbono auklėtiniai iš viso pataikė 11 tritaškių iš 23 (47 proc. taikl.). Po pertraukos iš toli įsišaudę žalgiriečiai atsakė 13 taiklių metimų iš 30 (43 proc. taikl.).

Šeimininkai dažniau klydo (15:12), tačiau kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 43:24.

Kauno klubas šiame susitikime vertėsi be koją susižeidusio Mariaus Grigonio, tačiau spėjama, kad jo trauma nėra ypatingai rimta. Vis dar negali rungtyniauti ir Rokas Jokubaitis.

„Juventus“ komandai negalėjo padėti diskvalifikuotas Žygimantas Skučas.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 16, Artūras Milaknis 11, Martinas Gebenas ir Zachas LeDay (10 atk. kam.) po 10.

 

„Juventus“: Marius Runkauskas 22, Bryantas Crawfordas 15 (9 rez. perd.), Vytautas Šulskis 12, Gytis Radzevičius 9.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva