Memphis Depay'us | Scanpix nuotr.

Memphis Depay'us | Scanpix nuotr.

„Lyon“ futbolininkai išplėšė dramatišką pergalę Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse, kur paskutinėmis akimirkomis rezultatu 3 – 2 įveikė „Toulouse“.

„Lyon“ ekipą į priekį vedė du įvarčius pelnęs olandas Memphis Depay‘us. Jis ne tik pelnė pirmąjį „Lyon“ įvartį, bet ir paskutinį – pergalingą, kurį į varžovų vartus pasiuntė 95-ą žaidimo minutę.

Itin prastai sezoną pradėjo „Lyon“ pastaruoju metu išgyvena gerą seriją ir nepralaimėjo jau trijų rungtynių iš eilės bei taip pakilo į aštuntą poziciją turnyro lentelėje.

Tvarkaraštis

Pen 10-02 PSG 22 : 00 Angers SCO
Šeš 10-03 Lens 18 : 00 Saint-Etienne
Šeš 10-03 Nice 22 : 00 Nantes

Turnyrinė lentelė

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Rennes 5 4 1 0 12 5 +7 13
2 Lille 5 3 2 0 6 2 +4 11
3 Montpellier 5 3 1 1 12 7 +5 10
4 Saint-Etienne 5 3 1 1 8 5 +3 10
5 Monaco 5 3 1 1 9 7 +2 10
6 Lens 5 3 1 1 8 6 +2 10
7 PSG 5 3 0 2 6 2 +4 9
8 Angers SCO 5 3 0 2 6 8 -2 9
9 Olympique Mars… 5 2 2 1 6 6 +0 8
10 Nice 5 2 1 2 5 7 -2 7
11 Olympique Lyonnais 5 1 3 1 6 4 +2 6
12 Bordeaux 5 1 3 1 3 2 +1 6
13 Brest 5 2 0 3 9 12 -3 6
14 Nîmes 5 1 2 2 8 7 +1 5
15 Nantes 5 1 2 2 5 7 -2 5
16 Lorient 5 1 1 3 8 10 -2 4
17 Metz 5 1 1 3 3 5 -2 4
18 Strasbourg 5 1 0 4 4 10 -6 3
19 Reims 5 0 1 4 3 8 -5 1
20 Dijon 5 0 1 4 3 10 -7 1

 

 

 

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-05 „Heat“ 02:30 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva