Marius Grigonis | „Stop“ kadras

Marius Grigonis | „Stop“ kadras

  Penktadienį Kauno „Žalgiris“ padarė neįtikėtiną dalyką: kauniečiai šeštame Eurolygos ture rungtynių pabaigoje panaikino 7 taškų deficitą ir išplėšė pergalę 79:76 (17:17, 16:23, 19:19, 27:17) iš Stambulo „Fenerbahče“ (1/5) komandos rankų.

Rungtynių didvyriu tapo Marius Grigonis, kuris pelnė penkis taškus iš eilės ir pataikė lemiamą metimą bei išvedė „Žalgirį“ į priekį 69:68. Galiausiai „Žalgiris“ apsigynė, o M.Grigonis realizavo du baudos metimus ir užtikrino pergalę svečiams.

Lemiamas M.Grigonio metimas buvo išties sunkus – siūlome pamatyti „Žalgirio“ pasidalintame vaizdo įraše užfiksuotą M.Grigonio metimą kitu kampu bei pateiktą sulėtintai.

M.Grigonio metimas nuo 3:20 min.:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jo
2019-11-02 16:20:35
Gejukai :D
Atsakyti
???
2019-11-02 13:30:31
ar Grigonio sutartyje yra galimybe uz ispirka palikt Zalgiri? Bijau jog jam pasiulys labai daug ir Zalgiris jo negales islaikyti
Atsakyti
qwerty
2019-11-02 15:37:11
man rods jo sutarty yra punktas kad jis iki karjeros galo turi likt zalgiry kaip vergas ir dar bulves vasara jaskai kasti
Adas
2019-11-02 16:21:45
Taip yra,tai kita sezona jau nebus Zalgiryje..
aurimas
2019-11-02 12:53:56
vos neapsiverkiau
Atsakyti
Darius
2019-11-02 12:43:51
Va čia ir yra žaidimas su meile iki pat paskutinės sekundės
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai