Zinedinas Zidanas, Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Zinedinas Zidanas, Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ krašto puolėjas Garethas Bale'as jau kurį laiką yra siejamas su išvykimu iš Ispanijos, tačiau treneris Zinedinas Zidanas stengiasi nekreipti dėmesio į gandus ir teigia, kad neprivalo dėl nieko įtikinėti šį futbolininką.

G.Bale'as buvo arti išvykimo dar šių metų vasarą, kuomet juo itin domėjosi vienas Kinijos klubų. Visgi šį valo žingsnį blokavo „Real“ vadovai.

Šiame sezone G.Bale'as dažnai patenka į startinę Madrido ekipos sudėtį, tačiau pats yra užsiminęs, kad nesijaučia laimingas čia rungtyniaudamas.

„G.Bale'o išvykimo tema yra praeityje. Jis yra čia ir jis žaidžia aikštėje, viską daro po truputį ir treniruojasi. Mes dirbame su juo, kad jis sugrįžtų į komandą. Nieko daugiau.

Man nereikia nieko daryti. Neturiu jo dėl nieko įtikinėti, kadangi jis yra čia. Jis treniruojasi, dar negali žaisti, bet jis yra „Real“ gretose“, - tikina strategas iš Prancūzijos.

Tuo tarpu ESPN skelbia, kad „Real“ vadovai nori, kad tiek Z.Zidanas, tiek G.Bale'as pamirštų savo nesutarimus ir užkastų karo kirvius.

Teigiama, kad klubas tiki, jog G.Bale'as vis dar yra vienas svarbiausių „Real“ ekipos žaidėjų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.