Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius ir vėl atsidūrė gyvenimo kryžkelėje, kai turi pasirinkti, kur toliau tęs savo karjerą. O štai buvęs futbolininkas Paulas Ince'as mano, kad švedas turėtų sugrįžti į Angliją.

Puolėjo kontraktas su Los Andželo „Galaxy“ galioja iki 2019-ųjų pabaigos, tačiau nepaisant to, kad pats „Galaxy“ nori derėtis dėl naujos sutarties, galimybių, kad švedas liks MLS lygoje, yra nedaug.

Z.Ibrahimovičius buvo siejamas su sugrįžimu į Italiją, kur juo labai intensyviai domisi „Napoli“, tačiau pats futbolininkas savo socialiniuose tinkluose davė užuominą, kad ketina grįžti į Ispaniją, tačiau konkretaus klubo neatskleidė.

Visgi buvęs futbolininkas P.Ince'as mano, kad Z.Ibrahimovičiui būtų labai naudinga sugrįžti į „Manchester United“, kur jis praleido du sezonus.

„Z.Ibrahimovičius mus erzina, kad greičiausiai sugrįš į Ispaniją, tačiau jis yra siejamas ir su likimu MLS lygoje, ir netgi su Perto „Glory“.

Bet aš manau, kad jeigu jis tik norėtų, jis turėtų sugrįžti į „Manchester United“. Jis būtų geras mokytojas visiems tiems jauniems futbolininkams, kuriais nori pasitikėti Ole Gunnaras Solskjaeras. Jis būtų pavyzdys ir aikštėje, ir už jos ribų.

Jiems reikia ko nors, kas galėtų kontroliuoti persirengimo kambarį ir tapti tikru lyderiu, o Z.Ibrahimovičius tam labai tinka. Jis gali parodyti jaunimui, kaip viską reikia daryti. Jis galėtų būti „Manchester United“ persirengimo kambario krikštatėvis“, - teigia P.Ince'as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley
Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool