Leo Westermannas | „Twitter“ nuotr.

Leo Westermannas | „Twitter“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komandą palikęs ir į Stambulo „Fenerbahče“ persikėlęs Leo Westermannas yra patenkintas naujuoju klubu.

„Viskas gerai, bet galėtų būti geriau. Prisitaikiau neblogai prie naujos vietos, naujų komandos draugų, naujos salės. Viskas gerai, išskyrus rezultatus“, – apie komandos situaciją kalbėjo L.Westermannas.

Kol kas „Fenerbahče“ sąskaitoje – vos viena pergalė iš penkių galimų Eurolygoje.

Prancūzas sakė, kad „Žalgirio“ komandą palikti buvo labai sunku.

„Buvo sunku. Žmonės galvoja, kad buvo lengva, bet Kaunas man yra šis tas ypatingo. Net ir atvykstant į šį klubą, man buvo nelengva, nes myliu Kauną. Esu šiek tiek jautrus, kuomet kalbu apie „Žalgirį“, jaučiu gerus jausmus Kaunui.

Pirmų metų metu gerai leidau laiką, tačiau pastarieji metai man buvo ypatingi, tad palikti „Žalgirį“ dabar buvo sunkiau. „Žalgiris“ man suteikė šansą po traumų, todėl esu labai dėkingas Kaunui ir jo žmonėms.

Nebūčiau vykęs iš „Žalgirio“ niekur, išskyrus TOP3 komandas Europoje. „Žalgiris“ turėjo gerus sezonus ir yra tarp didžiųjų Europos komandų. Bet jaučiau, kad čia yra galimybė laimėti titulą, didelė galimybė man yra ir dirbti su Obradovičiumi, tokiais žaidėjais kaip Sloukas ar Vesely“, - kalbėjo atletas.

Ar Šarūnas Jasikevičius ir Željko Obradovičius yra panašūs?

„Ir taip, ir ne. Jie turi skirtingas taktikas, bet yra dalykų, kuriuos iš praėjusių metų Šaro sistemos galiu prilyginti šiems metams“, - sakė prancūzas. 

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

to Albanas
2019-11-01 08:54:00
O tu pasakyk seimai, kad atisakai 300-500 tukst. eur, yra ir kiti prioritetai. Ypac tokiam sporte, kad ryt gali gauti trauma ir daugiau nebelosi. Ir isejo i stipresne komanda kuri pretenduoja i titula, o ne i prastesne vien del pinigu.
Atsakyti
Albanas
2019-11-01 10:14:12
Kokia dar šeima? Ir taip aišku, kad viskas sukasi apie pinigus, tik kam ten skiest tas nesamones apie kažką įpatingo, geriau tylėti ir viskas.
Albanas
2019-10-31 22:29:07
Bla bla bla, eilinis šūdas, visiems jiems Žalgiris antri namai ir nerealiai čia gerai, bet kažkodėl su liūdesiu akyse palieką viską. Aišku jis juk nesakys, kad kitur daugiau moka...
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton