„50 Cent“ ir Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

„50 Cent“ ir Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Airis Conoras McGregoras neseniai vykusioje spaudos konferencijoje Maskvoje (Rusija) pranešė, kad jau 2020 m. sausio 18 d. sugrįš į UFC ir turės rimtą kovą, o realiausiais jo varžovais įvardijami Donaldas „Kaubojus“ Cerrone‘as bei Justinas Gaethje.

Nepaisant to, airis kartas nuo karto mėgsta mesti iššūkius ir šou pasaulio žvaigždėms. C.McGregoras jau yra raginęs kovoti kai kuriuos aktorius dėl UFC akcijų, o dabar pareiškė, kad norėtų susikauti su reperiu ir „Bellator“ organizacijos partneriu „50 Cent“.

„Jei reikėtų rinktis varžovą, tai norėčiau kovos su „50 Cent“. Dar prieš kovą su Floydu Mayweatheriu žinojau, kad jie yra bičiuliai, todėl „50 Cent“ tapo nemokamu mano reklaminiu įrankiu. Po to jis įsiuto ir „instagram“ paskyroje nuolat kėlė memus apie mane. Kiekvieną kartą įsijungęs internetą pamatydavau naują memą su manimi jo paskyroje. Vieną kartą man tai atsibodo ir aš jam atsakiau. Tada jis staigiai mane užblokavo. Dabar nebematau, ką jis išdarinėja, nors kiti žmonės savo įrašuose vis dar pažymi mane ir parodo, ką jis rašinėja apie mane. Mielai susikaučiau su juo. „50 Cent“, jei girdi mane, padarykime tai“, - su „Men‘s Health“ kalbėjo C.McGregoras.

Dėl tokių pareiškimų rimčiau į kovinį sportą žiūrintys žmonės skeptiškai vertina C.McGregorą. Vienas tokių – Chabibo Nurmagomedovo tėvas Abdulmanapas. Jis neseniai pareiškė, kad kova su C.McGregoru jo sūnui toli gražu nebuvo pati sunkiausia karjeroje.

„Sunkiausia kova Chabibui buvo prieš Rafaelį dos Anjosą. Prieš tą kovą 3 mėnesius treniravomės kalnuose. Dirbome sunkiausiai per savo gyvenimus. Chabibas buvo pasiruošęs geriausiai per karjerą. Chabibas laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu ir visiškai dominavo narve, tačiau vėliau patyrė traumą ir negalėjo kovoti. Dos Anjosas per tą laikotarpį toliau kovėsi ir spėjo tapti čempionu. Vėliau čempionu tapo ir Chabibas. Pažvelgus atgal, galima sakyti, kad tai buvo kova tarp dviejų čempionų. Jie abu buvo karjeros pike ir Chabibas dominavo. Kova su McGregoru buvo didžiausia renginys. Tai buvo didžiausias šou, sukėlęs rekordinį ažiotažą ir uždirbęs rekordinius pinigus, bet tik tiek. McGregoro niekada nelaikėme rimtu varžovu, nes jis – šoumenas. Į Poirier žiūrėjome rimčiau. Jis savo elgesiu nusipelnė mūsų pagarbos“, - pasakojo A.Nurmagomedovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų