„#TeamLithuania” atvyko į pasaulines „FIA Motorsport games“ | Organizatorių nuotr.

„#TeamLithuania” atvyko į pasaulines „FIA Motorsport games“ | Organizatorių nuotr.

 Lietuvių delegacija į Romą atvyko nusiteikusi ir džiugiai, ir kovingai. Kol sportininkai skrido, automobiliai dalyvavo techniniuose patikrinimuose. Tiesa, savo techniką į „FIA Motorsport Games“ gabenosi tik „Drifting Cup“ varžybose šaliai atstovausiantis Benediktas Čirba ir „Touring Car Cup“ serijoje dalyvausiantis Julius Adomavičius. Tik oro uoste išsidalinę komandos aprangas, sportininkai po truputį pradėjo įsijausti į varžybų savaitgalį. Tiesa, pačią „uniformą“ „#TeamLithuania” komandai sukūrė ir padovanojo UAB „Tūta“: jų teigimu, aprangos ir rudeniškos, ir kovingos, siekiant įkvėpti pergalėms, nepamirštant šalies identiteto.

Žvelgiant į pasaulinių žaidynių tvarkaraštį – viskas atrodo sustyguota taip, kad „Vallelunga“ trasoje dalyviai neturės nė minutės atokvėpiui: viename trasos kampe rungsis „Touring Car“ dalyviai, ir kartingistai, kitame dalyvių parko gale – drifto parkas. Pagrindiniuose trasos garažuose slėpsis GT ir F4 bolidai. Lietuvių darbymetis prasidėjo vos nusileidus: abu automobiliai, su kuriais varžysis sportininkai, atrinkti į paradą, kuriame dalyvaujant automobiliai turi būti paruošti iki vidurnakčio. Pagrindinės ketvirtadienio užduotys – dokumentacija, administracinės ir techninės komisijos, susipažinimas su trasos posūkiais, bei, žinoma, didžioji oficiali „FIA Motorsport Games“ atidarymo ceremonija. Iš viso žaidynėse bus galima sutikti atstovus net iš 51 šalies.

Tuo tarpu, penktadienį dalyviai nuo ankstyvo ryto suksis trasoje ir šalia jos prieigų: prasidės susirinkimai, informaciniai pranešimai dalyviams, treniruotės ir kvalifikacija drifto disciplinos atstovams, tarp kurių ir Benediktas Čirba. Pagrindinės lenktynės ir didieji finalai laukia šeštadienį ir sekmadienį.

Ankstyvą šeštadienio rytą įvyks pirmoji „Touring Car Cup“ kvalifikacija, po kurios ir „Digital Cup“ atkrentamosios kovos ir pirmosios lenktynės. Šeštadienį įvyks tik pirmosios, trumpesnės, lenktynės, antrasis važiavimas dalyvių lauks sekmadienį. Tuo tarpu, „Digital Cup“ ir „Drifting Cup“ dalyvių finalas įvyks jau šeštadienio vakarą. Iškart po varžybų – apdovanojimo ceremonija.  

Taip atrodo preliminarus „#TeamLithuania” varžybų tvarkaraštis:

Penktadienis, lapkričio 01 d.

18:15 – 20:00 „Drifting Cup“ kvalifikacija (Lietuvos atstovas – Benediktas Čirba)

Šeštadienis, lapkričio 02 d.

08:30 – 09:00 „Touring Car Cup“ 1 kvalifikacija (Lietuvos atstovas – Julius Adomavičius)

10:00 – 12:30 „Karting Slalom Cup“ treniruotės/ kvalifikcija (Lietuvos atstovai: Kajus Šikšnelis ir Skaistė Petrauskaitė)

10:45 – 11:15 Touring Car Cup“ 2 kvalifikacija (Lietuvos atstovas – Julius Adomavičius)

13:14 – 14:45 (25 minutės + 1 ratas) – „Touring Car Cup“ 1-os lenktynės

14:00 – 17:00 „Karting Slalom Cup“ kvalifikacija (Lietuvos atstovai: Kajus Šikšnelis ir Skaistė Petrauskaitė)

17:30 – 20:00 „Drifting Cup“ TOP 16 ir finalai (Lietuvos atstovas – Benediktas Čirba)

20:00 – 20:30 „Digital Cup“ finalas (Lietuvos atstovas – Martynas Sidunovas)

Sekmadienis, lapkričio 03 d.

09:00 – 12:00 „Karting Slalom Cup“ pusfinaliai (Lietuvos atstovai: Kajus Šikšnelis ir Skaistė Petrauskaitė)

13:20 – 13:55 (30 minučių + 1 ratas) – „Touring Car Cup“ 2-os lenktynės (Lietuvos atstovas – Julius Adomavičius)

13:30 – 14:00 „Karting Slalom Cup“ finaliniai važiavimai (Lietuvos atstovai – Kajus Šikšnelis ir Skaistė Petrauskaitė).

Pilną žaidynių tvarkaraštį, paskutines naujienas ir rezultatus visų žaidynių metu bus galima rasti organizatorių puslapyje fiamotorsportgames.com. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.