Danielius Bogdziulis | „Facebook“ nuotr.

Danielius Bogdziulis | „Facebook“ nuotr.

 Antroje pagal pajėgumą Prancūzijos ledo ritulio lygoje „Chambery“ klubas su Edgaru Protčenko namuose po pratęsimo 6:5 išplėšė pergalę prieš „Nantes“.

Gynėjas iš Lietuvos atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išvengė baudos minučių ir sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių. E.Protčenko per 7 rungtynes jau yra atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Chambery“ (10 tšk.) laikosi rikiuotės viduryje, užimdami 7-ą vietą.

Norvegijos antroje pagal pajėgumą lygoje Oslo „Hasle/Loren“ su trimis lietuviais svečiuose 2:5 nusileido Ringerikės „Panthers“. Lietuviai surinko visus 6 rezultatyvumo balus: Danielius Bogdziulis ir Ilja Četvertakas pelnė po įvartį bei atliko po rezultatyvų perdavimą, o Danielius Nomanovas pasižymėjo 2 rezultatyviais perdavimais.

Haldeno „Comet“ su dviem lietuviais išvykoje 2:1 palaužė „Furuset“ pasipriešinimą. Paulius Gintautas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pergalingo įvarčio, o Ugnius Čižas nepasižymėjo.

„Comet“ (28 tšk.) lygoje užima 2-ą vietą, o „Hasle/Loren“ (10 tšk.) rikiuojasi 7-a.

Antroje Šveicarijos lygoje „Swiss League“ Emilijaus Krakausko atstovaujama „EHC Kloten“ komanda namuose 8:2 sutriuškino „EHC Winterthur“. Prie pergalės prisidėjo ir lietuvis, atlikęs rezultatyvų perdavimą.

„EHC Kloten“ (38 tšk.) užima 2-ą vietą, nors turi tiek pat taškų, kiek ir lyderiai „HC Ajoie“. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-23 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“
09-25 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga