Zlatanas Ibrahimovičius  | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius sužaidė du sezonus Jungtinių Amerikos Valstijų MLS lygoje, tačiau panašu, kad jo laikas čia sparčiai senka. Visgi Los Andželo „Galaxy“ neketina jo taip lengvai paleisti.

Švedo kontraktas su Los Andželo klubu galioja iki 2019 metų pabaigos, tuomet jis taps laisvuoju agentu. Kol kas naujos sutarties su šiuo klubu jis neturi.

Pats futbolininkas anksčiau buvo siejamas su sugrįžimu į Italiją, bet savo instagrame davė užuominą, kad jis sugrįš į Ispaniją, tačiau neatskleidė, į kurį klubą.

Visgi „Galaxy“ vadovai nenori jo lengvai paleisti ir ketina susėsti bei kalbėtis dėl naujo kontrakto, jog puolėjas toliau rungtyniautų Kalifornijoje.

„Mano požiūris visuomet buvo toks, kadangi Zlataną pažįstu jau ilgai: susėsti su juo pasikalbėti jau po sezono, kai viskas nurimsta, ir tuomet pakalbėti, kas yra geriausia jam, jo kūnui, jo šeimai ir mums visiems.

Visi žinote Zlataną. Jis yra unikalus, jis turi neįprastą charakterį, jis turi tiek daug savybių. Manau, kad šiemet jis mums labai padėjo, ypač su įvarčiais.

Manau, kad mes kalbėsimės apie jo ateitį kitą savaitę, kai jis sugrįš. Pasikalbėsime kaip suaugę vyrai ir tuomet nuspręsime, kas yra geriausia visiems“, - teigia „Galaxy“ vadovas Dennisas te Kloese.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton