Saulis „Canelo“ Alvarezas ir Sergejus Kovaliovas | Scanpix nuotr.

Saulis „Canelo“ Alvarezas ir Sergejus Kovaliovas | Scanpix nuotr.

 Jau šį šeštadienį Las Vegase (JAV) WBO pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas Sergejus Kovaliovas gins savo diržą prieš trijų skirtingų svorio kategorijų čempioną Saulį „Canelo“ Alvarezą.

S.Kovaliovas turės 10 cm ūgio pranašumą (183 cm prieš 173 cm) bei turi ir ilgesnes rankas (184 cm prieš 179 cm).

Pateikiame garsių bokso trenerių bei kovotojų spėjimus ir komentarus apie būsimą dvikovą.

Už „Canelo“

Dukart S.Kovaliovą įveikęs buvęs dviejų svorio kategorijų pasaulio čempionas Andre Wardas

„Aš linkęs manyti, kad laimės S.Alvarezas. S.Kovaliovas nebėra „Crusher“ (liet. mašina, didelius akmenis smulkinanti į mažesnius), jis tiesiog S.Kovaliovas. Jis vis dar yra pavojingas vyrukas, tačiau tik pirmoje kovos pusėje. Jeigu S.Alvarezas nepersidirbs ir tinkamai priaugs svorio, jis kankins S.Kovaliovą. Visi supranta, kad Sergejus negali susitvarkyti su smūgiais į korpusą ir nežino, kaip nuo to apsiginti, kai varžovas priartėja. Manau, kad „Canelo“ sustabdys S.Kovaliovą maždaug vienuoliktame arba dvyliktame raunduose“.

Buvęs šešių svorio kategorijų čempionas, S.Alvarezo vadybininkas – Oscaras De La Hoya

„Canelo“ yra geriausias kovotojas, nepriklauomai nuo svorio kategorijos ir didžiausia bokso žvaigždė. Dabar S.Alvarezas nori tapti ketvirtos svorio kategorijos čempionu ir kovos prieš vieną pavojingiausių kovotojų pastaruoju metu. Esu tikras, kad „Canelo“ sustabdys S.Kovaliovą“.

Garsus bokso treneris – Freddy Roachas

„S.Alvarezas tiesiog nužudys S.Kovaliovą. Jam tiesiog reikėjo likti pussunkiuo svorio kategorijoje ir niekada negrįžti. Kai boksininkai pakyla į naują divizioną ir vėliau bando sugrįžti į seno svorio kategoriją, tai visada baigiasi nesėkme. Jeigu priaugai svorio, pasilik ten. Tikiu, kad „Canelo“ darosi vis geresnis ir geresnis. Jis pavargo mesti svorį ir gali būti dar stipresnis“.

Buvęs UFC sunkiasvorių čempionas ir imtynininkas – Caine‘as Velazquezas

„Canelo“ įveiks S.Kovaliovą. Jijs turi nuostabius įgūdžius. Kur dabar yra Saulis? Jis sporto viršūnėje. Jo technika ir stilius yra labai aukštame lygyje. Gynyba taip pat yra kartu su juo. Taip, šiame sporte gali nutikti visko, abu kovotojai yra įgudę, tačiau manau, kad „Canelo“ laimės dėl savo širdies ir įgūdžių“.

Buvęs S.Kovaliovo treneris Johnas Davidas Jacksonas

„Aš renkuosi „Canelo“ dėl daugelio priežasčių. Jis nebūtų priėmęs šios kovos, jeigu nežinotų, kad laimės. Kodėl „Canelo“ ėmėsi šios kovos? Jis pamatė paskutinėje S.Kovaliovo kovoje kažką, kas leido jam suprasti, kad jis gali laimėti. Vienas svarbus dalykas yra tas, kad „Canelo“ privalo būti arti S.Kovaliovo. Sergejui reikia atstumo, kad jis galėtų laimėti, nes jo smūgiai yra lyg iš pragaro. Tu privalai sumažinti atstumą. „Canelo“ yra pakankamai protingas, kad priartėtų ir gerai judėtų.

Planas buvo sukurtas, kai A.Wardas tai padarė, o Yardas bandė daryti tą patį. Tai yra atakos į korpusą, nes jo kūnas yra silpnas. S.Kovaliovas yra silpnas dėl daugelio priežasčių, bet tai nėra mano problema, tai yra jo bėda. „Canelo“ nekovotų prieš kažką, ko negalėtų įveikti. Iš keturių čempionų S.Kovaliovas yra pažeidžiamiausias, tai kodėl gi ne kovojus prieš jį?“.

Didžiosios Britanijos boksininkas Callumas Johnsonas

„S.Kovaliovas yra silpniausias iš čempionu. Manau, kad laimės „Canelo“. Geriausi Sergejaus metai jau seniai yra praeityje. Nesupraskite manęs neteisingai, tai puikus testas „Canelo“, nes jis peržengė dvi svorio kategorijas, o Sergejus tikrai yra dar pavojingas, tačiau mes visi žinome, koks Saulis yra geras. Negaliu sulaukti šios kovos“.

Žymus JAV treneris Abelis Sanchezas

„S.Kovaliovas mano kambaryje buvo pusantrų metų. Tai jam bus sunki kova. Manau, kad Saulis bus jam per greitas. „Canelo“ gerai dirbs su Sergejaus korpusu. Jis yra mažesnis, priartės ir sumuš S.Kovaliovo kūną. Kažkur aplink septintą ar devintą raundus „Canelo“ jį nokautuos“.

Už S.Kovaliovą

Buvęs čempionas Alexanderis Gvozdikas

„Tai bus labai įdomi kova. Dėl skirtingų dydžių ir sudėjimų S.Kovaliovas turės pranašumą. Jis gimęs pussunkio svorio kategorijos kovotoju, tuo tarpu S.Alvarezas yra vidutinio svorio kategorijos kovotojas. „Canelo“ turi protingą komandą ir jie žino ką daro. Manau, kad laimės S.Kovaliovas, tačiau tai bus labai sunku kova“.

S.Kovaliovo treneris Buddy McGirtas

„Aš džiaugiuosi šia kova. Manau, kad S.Alvarezo komanda pasirinko netinkamą veteraną. Jiems reikėjo rasti kažką kitą, o lapkričio 2-ą dieną pasaulis pamatys, kas yra tikrasis Sergejus. Stovykla buvo puiki, nes visi pasitiki vienas kitu ir buvo ramios nuotaikos. Mes žinome ką darome. Tikrai tikiu, kad Sergejus laimės šią kovą ir tai nebus taip sunku, kaip daugelis žmonių galvoja“.

Neapsisprendę

IBF ir WBC pussunkio svorio kategorijos čempionas Arthuras Beterbievas

„Aš niekada nedarau spėjimų. Jeigu norite žinoti, ką aš noriu matyti laimėtoju, tai bus „Canelo“. Noriu, kad jis laimėtų. Mano nuomone, jis yra geras boksininkas ir jis man patinka. O kas ištiesų laimės – aš nežinau“.

Buvęs vidutinio svorio kategorijos čempionas Genadijus Golovkinas

„Nežinau, ar S.Kovaliovas gali nugalėti „Canelo“. S.Alvarezas šiame svoryje jaučiasi gana užtikrintai. Abu kovotojai turi šansų ir abu turi tam tikrų pranašumų. Ši kova yra puikus siurprizas bokso sirgaliams ir ji bus įdomi. Šaunu, kad S.Kovaliovas gavo šią kovą, nes tai jam uždirbs daug pinigų. Tai puikus sandoris Sergejui. Man patinka, kad ši kova vyksta“

G.Golovkino treneris Jonathonas Banksas

„Nors „Canelo“ yra mažesnis, o jo varžovas – didesnis, tačiau skirtumas nėra labai didelis. Ši kova gali būti lyginama su Roy Joneso ir Johno Ruizo dvikova. R.Jonesas buvo per greitas J.Ruizui, kad jis jį pagautu. Manau, kad S.Kovaliovo ir S.Alvarezo kova gali vykti panašiu scenarijumi. Čia yra du galimi variantai: arba „Canelo“ sulėtės ir leis S.Kovaliovui stipriai smūgiuoti bei jį supurtyti, arba jis sustabdys S.Kovaliovą smūgiais į korpusą“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“
09-23 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga