Rungtynių akimirkos | Youtube.com nuotr.

Antroje pagal pajėgumą Japonijos futbolo lygoje „J2 League“ užfiksuotas kuriozinis atvejis – „Montedio Yamagata“ komanda per 90 sekundžių pelnė 2 įvarčius iš savo aikštės pusės!

Rungtynėse su „Ehime“ klubu šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0. Po pertraukos „Ehime“ stengėsi išlyginti rezultatą, bet buvo skaudžiai nubausti. 61-ą min. Shunas Nakamura pastebėjo toli iš vartų išėjusi „Ehime“ vartininką Masahiro Okamoto ir tolimu smūgiu padidino skirtumą iki 2:0.

Netrukus po praleisto įvarčio „Ehime“ rengė ataką, tačiau čia pat prarado kamuolį, o Tatsuhiro Sakamato dar kartą nuginklavo M.Okamoto iš savo aikštės pusės. Vartininkas šį kartą lietė kamuolį, bet to neužteko.

Rungtynės ir baigėsi „Montedio Yamagata“ pergale 3:0. Japonijos antroje lygoje „Montedio Yamagata“ užima 2-ą vietą, o „Ehime“ yra 16-a tarp 22 komandų.