Julia Rose ir Lauren Summer | Instagram.com nuotr

Julia Rose ir Lauren Summer | Instagram.com nuotr

 MLB superfinalo serijoje „World Series“ prireiks visų 7-ių rungtynių. Tai paaiškėjo antradienį, kai Vašingtono „Nationals“ išvykoje 7:2 nugalėjo Hiustono „Astros“ ir išlygino serijos iki 4 pergalių rezultatą – 3:3. Lemiamos rungtynės šią naktį vėl bus žaidžiamos Hiustone.

„Astros“ MLB čempionais vienintelį kartą tapo visai neseniai – 2017 m. Tuo tarpu „Nationals“ siekia didžiausios pergalės klubo istorijoje ir pirmą kartą žaidžia superfinalo serijoje.

Nors jau sužaistos šešerios rungtynės, tačiau žiniasklaidoje netyla kalbos apie penktąjį mačą ir jame kilusį incidentą. Tada 7-ajame kėlinuke „Astros“ žaidėjas Gerritas Cole‘as ruošėsi atlikti metimą, kai puikiose vietose įsitaisiusios merginos nusprendė atidengti savo krūtines. Taip jos išblaškė metiko dėmesį, kuriam prireikė pertraukėlės. Vėliau paaiškėjo, kad šios merginos – garsūs modeliai: 25-erių metų Julia Rose ir 24-erių metų Lauren Summer. MLB vadovybė išdaigininkes greitai nubaudė ir uždraudė joms lankytis visuose lygos stadionuose neribotam laikui.

L.Summer neseniai „twitter“ tinkle paaiškino situaciją: „Tiesą pasakius, mes žinojome, kad būsime diskvalifikuotos. Taip, tos raidės buvo teisingos ir taip, padaryčiau tai dar kartą. Dar svarbiau, prašau užsiprenumeruoti internetinį žurnalą „Shagmag“. Sumokėti pinigai keliauja tiesiai su krūties vėžiu kovojančioms moterims ir padeda joms padengti gydymo išlaidas.“

J.Rose vėliau patikino, kad jos ir L.Summer pagrindinis tikslas buvo atkreipti visuomenės dėmesį į kovą su krūties vėžiu. Panašu, kad susidomėjimas merginomis po šio įvykio gerokai išaugo. L.Summer sekėjų skaičius „instagram“ tinkle jau pasiekė 1,6 mln., o J.Rose – net 3,2 mln. Penktąsias MLB „World Series“ rungtynes vien JAV tiesiogiai per televiziją stebėjo 11,39 mln. žmonių. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų