„Barcelona“
48 min.
3
:
1
Atsinaujins po sek
„Napoli“
Garethtas Bale'as | Scanpix nuotr.

Garethtas Bale'as | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ puolėjas Garethas Bale'as ir vėl galvoja apie žaidimą kitame klube. ESPN skelbia, kad valas nori palikti Ispaniją.

G.Bale'as bandė palikti Madridą dar šių metų vasarą, tačiau „Real“ tokius jo ketinimus blokavo. Jis buvo labai arti persikėlimo į Kiniją, tačiau Madrido klubas nesutiko su kinų sąlygomis – pastarieji nenorėjo mokėti jokio perėjimo mokesčio.

G.Bale'as liko „Real“ gretose ir netgi išsikovojo vietą startinėje sudėtyje, tačiau ESPN teigia, kad jo santykiai su komandos treneriu Zinedinu Zidanu ir vėl atšalo, todėl futbolininkas nori persikelti į kitą vietą.

G.Bale'as jau anksčiau yra teigęs, kad nejaučia jokio malonumo žaisdamas „Real“ ekipoje, jo situacijos negerina ir dažnos traumos, nuo kurių jis Ispanijoje niekaip nepabėga.

Pranešama, kad G.Bale'as norėtų palikti klubą jau šį sausį, tačiau abejojama, ar tai įvyks. Anksčiau jis buvo siejamas ir su sugrįžimu į Anglijos „Premier“ lygą, tačiau kliūtimi gali tapti jo didelis atlyginimas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.