„Partizan“
III kėlinys, 10 min.
66
:
57
Atsinaujins po sek
„Rytas“
Kemzūra | Organizatorių nuotr.

Kemzūra | Organizatorių nuotr.

Pirėjo „Olympiacos“ komandos pasitikėjimo sulaukęs Kęstutis Kemzūra nebuvo kviečiamas treniruotę Lietuvos rinktinę.

2010 metais pasaulio čempionato bronzos medalius į Lietuvą parvežęs treneris TV3 žurnalistui Sauliui Nalivaikai sakė, kad LKF su juo nesusiekė.

„Ne, niekas nebuvo susisiekęs su manim. Bet aš nematau, kaip aš galėčiau dirbdamas Eurolygos klube treniruoti rinktinę. Yra keli momentai: pasikeitė rinktinių formatai ir dabar yra labai sudėtinga dirbti klube ir dar važiuoti į rinktinę per tuos langus.

Kitas dalykas, kaip Jasikevičius minėjo „madą“. Norisi koncentruotis į vieną darbą ir padaryti jį kuo geriau. Nes jeigu reikia ir tą ir tą, tai gana sudėtinga. Kažkada buvo laikas, kai tai bandydavai derintis, bet tai tikrai sudėtinga, nes gali mėginti atlikti kelis darbus, o gerai nepadarysi nei vieno. Tai geriau atsidėti vienam darbui. Kitas momentas, kai sezonas toks įtemptas ir esi užsienyje, tai jau vasarą norisi pabūti grįžus į Lietuvą su savais ir su šeima“, – sakė K.Kemzūra.

Specialistas į „Olympiacos“ komandą dar pasikvietė trenerį Donaldą Kairį. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva