„Manchester City“
Pertrauka
3
:
0
Atsinaujins po sek
„Burnely“
Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Arnoldas Misiūnas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 „Žmonėms reikia tikrų kovotojų – toks ir noriu būti, – teigia „Sparta Fight Gym“ atstovas Arnoldas Misiūnas, pradėjęs pasirengimą artėjančiai kovai. – Nors esu jaunas kovotojas, bet dar neturėjau nė vienos lengvos kovos. Artėjanti bus sunkiausia iš visų. Tai žinau ir tam rengiuosi“.

Lapkričio 16 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje tarptautinio turnyro „KOK’80 World series 2019 & MMA Bushido Hero’s“ ringe A. Misiūnas susitiks su patyrusiu Ivanu Cybulskiu iš Ukrainos.

„Žinau, kad turiu stipriai ruoštis artėjančiai kovai, jei noriu laimėti, – kalbėjo A. Misiūnas. – Mano varžovas tikrai geras, tačiau man tai tik į naudą – kas iš to, jei ringe daužysiu maišus? Esu motyvuotas, susikaupęs ir laiko veltui nešvaistau. Geriausią sportinę formą pasieksiu prieš pat dvikovą. Šįkart nemažai dėmesio skyriau imtynėms, tačiau mano „arkliuku“ vis dar išliks kova stovėsenoje arba „ground & pound“ – tikrai nesirengiu laižytis ant žemės“.

A.Misiūnas džiaugėsi didėjančia patirtimi ringe ir tikisi, kad šįkart bus kur kas lengviau psichologiškai nusiteikti kovai. „Klaidos negali kartotis, žinau, kad po svorio metimo leisiu tinkamai atsigauti organizmui, todėl ringe būsiu aštrus ir alkanas, – kalbėjo kovotojas. – Padarysiu viską, kad nuskambėjus gongui teisėjas iškeltų mano ranką į viršų“.

Numatoma, kad svorio kategorijos iki 85 kilogramų kovotojai ringe kausis tris raundus po penkias minutes. „Kovoju pagal profesionalų taisykles. Šiuo metu tai yra mano darbas, – pabrėžė A. Misiūnas. – Esu pilnai atsidavęs sportui. Artėjanti kova bus dar vienas egzaminas“.

Kovotojas teigė žinantis, kad ringe teks susitikti su gerai imtynių veiksmus išmanančiu varžovu. „Tačiau manęs tai nė kiek negąsdina. Būsiu pasirengęs visiems trims raundams, – sakė A. Misiūnas. – Galima norėti būti žvaigžde ir kovoti su silpnesniais paprastuose turnyruose, bet aš noriu būti geriausias. Noriu kovoti su geriausiais. Ir nesvarbu, ar varžovas man yra patogus, ar ne. Aš kovosiu su tuo, kuris tą vakarą išdrįs žengti su manimi į ringą“.

Sulaukęs klausimo apie svajones, A. Misiūnas nusijuokė: „Svajoju, kaip ir visi – apie milijonus, „lambus“ ir „UFC“... Tačiau svajonės pačios neišsipildo – reikia sunkiai dirbti salėje. Tikiu, kad man pasiseks. Kelio pabaigoje visi galėsime tuo pasidžiaugti... Kas čia žino, gal ir Lietuvos prezidentu tapsiu. Niekada negali žinoti“.

Mišriųjų kovos menų atstovas teigė po kovos Kaune prieš „Rings“ atstovą Eriką Golubovskį sulaukęs daug palaikymo.

„To nesitikėjau, – nukirto A. Misiūnas. – Turiu armiją sekėjų ir jų vis dar daugėja. Ačiū visiems. Man tikrai reikia kiekvieno jūsų palaikymo. Gyvenime būna labai sunkių akimirkų, tačiau gerbėjų žinutės, rodomas dėmesys padeda susivokti, jog nesu vienas. Esu dėkingas ir savo šeimai, kurios nariai yra vieninteliai žmonės, matantys šio sporto juodąją pusę“.

DISKUSIJA
Visi (41)
Registruoti
Anoniminiai (41)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United
Sek 11-29 Southampton 16 : 00 Manchester United
Sek 11-29 Chelsea 18 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 11-29 Arsenal 21 : 15 Wolverhampton …