Nigelas Bennas | Instagram.com nuotr

Nigelas Bennas | Instagram.com nuotr

 Buvęs pasaulio profesionalų bokso čempionas 55-erių metų britas Nigelas Bennas prieš mėnesį paskelbė apie sensacingą savo sugrįžimą į ringą. Net 23 metus nekovojęs N.Bennas šių metų lapkričio 23 d. planavo žengti į ringą Birmingeme (JAV). Ten britas ruošėsi kovoti su 40-mečiu kamerūniečių kilmės australu Sakio Bika.

N.Bennas rimtai žiūrėjo į šią kovą ir norėjo paskutinį kartą pasirodyti ringe. Britas neseniai pradėjo treniruočių stovyklą, bet greitai suprato, kad amžius padarė savo. Pirmadienio vakarą N.Bennas paskelbė, kad jis atšaukė sugrįžimo kovą ir vėl pakabino pirštines ant vinies.

„Su giliu liūdesiu turiu pranešti, kad šiandien nusprendžiau pakabinti bokso pirštines. Dėkoju Jums už palaikymą visos karjeros metu. Telaimina jus Dievas“, - rašė N.Bennas.

Legendinis boksininkas atskleidė, kad treniruotėje greitai susižeidė petį ir visiškai negalėjo atlikti smūgių dešine ranka. Jis nusprendė, kad Bennų dinastiją bokse tęs jo sūnus Conoras, kuris profesionalų ringe yra laimėjęs visas 16 kovų ir šiuo metu yra WBA kontinentinis pusvidutinio svorio kategorijos čempionas.

N.Bennas per karjerą laimėjo 42 kovas (35 nokautais), pasiekė 1 lygiąsias ir patyrė 5 pralaimėjimus. Britas yra buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu. 1990 m. jis tapo WBO vidutinio svorio kategorijos čempionu, o nuo 1992 m. iki 1996 m. karaliavo WBC antrojo pusvidutinio svorio kategorijoje. Karjerą britas baigė 3 pralaimėjimais paeiliui.

S.Bika turi 34 pergales (22 nokautais), 3 lygiąsias ir 7 nesėkmes. Jis yra buvęs IBO ir WBC antrojo pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva