Lauren Summer ir Julia Rose | Instagram.com nuotr

Lauren Summer ir Julia Rose | Instagram.com nuotr

 Beisbolo gerbėjai pastarosiomis dienomis akylai stebi stipriausios pasaulyje lygos MLB atomazgą – superfinalo seriją („World Series“). Joje Vašingtono „Nationals“ startavo dviem pergalėmis, bet Hiustono „Astros“ vėliau spurtavo ir dabar jau pirmauja serijoje iki 4 pergalių 3:2. „Astros“ trečiadienį ryte Lietuvos laiku gali tapti MLB čempionais arba prireiks 7-ųjų serijos rungtynių.

5-ąjį serijos mačą buvo sutrikdęs kiek neįprastas incidentas. 7-ajame kėlinuke „Astros“ žaidėjas Gerritas Cole‘as ruošėsi atlikti metimą, kai puikiose vietose įsitaisusios merginos nusprendė atidengti savo krūtines. Taip jos išblaškė metiko dėmesį, kuriam pririekė pertraukėlės.

Vėliau paaiškėjo, kad šios merginos – garsūs modeliai: 25-erių metų Julia Rose ir 24-erių metų Lauren Summer. MLB vadovybė išdaigininkes greitai nubaudė. J.Rose savo „twitter“ paskyroje pasidalino gautu laišku iš MLB atstovo, kuriame rašoma apie merginų diskvalifikaciją.

„Jūs pažeidėte beisbolo sirgalių etikos kodeksą, išsirengdamos 7-ajame kėlinuke, norėdamos pareklamuoti savo verslą. Jūs taip pat į šią schemą įvėlėte ir kitas. Dėl šios priežasties jums uždrausta lankytis visuose MLB stadionuose neribotam laikui“, - rašoma MLB sprendime.

Abi merginos yra itin populiarios „instagram“ tinkle. L.Summer turi 1,5 mln. sekėjų, o J.Rose – net 2,8 mln. Po šio pasirodymo jų sekėjų gretos tik dar labiau išaugo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.