Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

 Kovinio sporto žvaigždė Conoras McGregoras neseniai baigė savo viešnagę Rusijoje. Čia jis pristatė savo viskį, kuriuo neseniai pradėta prekiauti šioje šalyje, bei atskleidė artimiausius savo planus koviniame sporte.

C.McGregoras taip pat lankėsi UEFA Europos lygos rungtynėse ir palaikė Maskvos CSKA klubą, be to, rado laiko pasirodymui vienoje iš populiariausių Rusijos laidų. Vakariniame šou šėlęs airis gyrė Rusiją ir pasiuntė žinutę Chabibui Nurmagomedovui.

„Labai noriu kovoti Rusijoje ir žinau, kad tai įvyks. Kovą stebės daug žmonių, sulauksiu didelio palaikymo. Čia visada jaučiu didelę meilę. Aš esu didelis Rusijos gerbėjas ir rimtai planuoju čia įsigyti nekilnojamojo turto. Norėčiau čia atsivežti ir sūnų, man tai būtų didelė garbė“, - pagyras Rusijai žarstė C.McGregoras.

Laidos vedėjas tuomet paprašė airio kreiptis į C.Nurmagomedovą, kuris šiame šou vis dar nėra apsilankęs: „Chabibi, jei galvojai, kur surasti mane, tai aš esu čia.“

C.McGregoras taip pat pateikė savo nuomonę, kas laimėtų hipotetines kovas tarp Chucko Norriso ir Steveno Seagalo, Arnoldo Švarcnegerio ir Sylvesterio Stallone bei kitų kino žvaigždžių. Laidos pabaigoje C.McGregorui teko atlikti keistą užduotį – piktai žiūrėti į gyvūnus, imituojant įprastą jo žvilgsnį į varžovą svėrimų ar spaudos konferencijų metu. Visgi, airis nesugebėjo nutaisyti piktos minos prieš kačiuką, šuniuką ir jūros kiaulytę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jo
2019-10-29 03:31:49
Cia kaip Kauno caras,zmona"nutureklines",db ant auksinio sikpuodzio sedi.
Atsakyti
Jo jo
2019-10-29 10:21:10
Geras pastebėjimas,kad ją "nutureklino" 100% tik tokiu į kalėjimus nesodina.