Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas yra vienas populiariausių pasaulio musulmonų atletų. Religingas kovotojas šiuo metu ilsisi, o 2020 metų kovą arba balandį turėtų ginti savo titulą prieš Tony Fergusoną.

C.Nurmagomedovas socialiniame tinkle „instagram“ išreiškė susirūpinimą dėl Visagalio požiūrio į jo kovas narve.

31-erių metų C.Nurmagomedovas yra religingas ir apie tai prakalbo viešai: „Vienintelis dalykas, kurio jūs niekada nepasieksite yra žmonių pasitenkinimas. Visų prioritetas turi būti Visagalio patenkinimas“.

Atsakydamas į šiuos C.Nurmagomedovo žodžius, vienas sirgalių pakausė jo, ar jis mano, kad Visagalis yra patenkintas pačiu C.Nurmagomedovu, kuris kovoja narve už pinigus?

„Nemanau“, – atrašė C.Nurmagomedovas.

C.Nurmagomedovas spaudos konferencijose, svėrimuose ir po kovų ištiesia rankas į viršų, pirštus nukreipdamas į dangų ir taip išreiškią padėką Dievui.

C.Nurmagomedovas 2018 metų balandį prieš kovą dėl UFC laikinojo lengvo svorio kategorijos čempionoo titulo aiškino, kad nėra nieko svarbiau nei būti „švariam“ prieš Alahą.

„Jeigu aš kovoju ir tampu garsus, dabar galiu pasiekti daugiau žmonių. Galiu sakyti daug dalykų, nes žmonės mane stebi. Noriu būti geras pavyzdys. Privalai būti čempionu ir už narvo ribų. Toks yra mano tikslas“, – sakė C.Nurmagomedovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Nesuprantu logikos
2019-10-28 20:50:38
Kovojame už pinigus mato blogį,o su dar didesniu blogiu susitikinėja..
Jeigu jau toks nori būt šventas,kodėl Korano nesilaiko,ten pasakyta aiškiai,musulmonui draudžiama smūgiuoti į veida, išskyrus ginant savo gyvybe ar tikėjimą.
Atsakyti
Tai gal
2019-10-28 17:48:07
Reiktų baigt karjerą ir eit avių ganyt :-)
Atsakyti
Siais laikais
2019-10-28 17:20:13
Mazai tokiu pvz...
Atsakyti