Laurynas Urbonavičius | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Laurynas Urbonavičius | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

 Gruodžio 14-ą dieną Senegale naujoje MMA organizacijoje „Ares Fighting Championship debiutuosiantis 31-erių metų Laurynas Urbonavičius (12-1) sužinojo naują varžovą.

Nors iš pradžių buvo skelbta, kad L.Urbonavičius pagrindinėje „Ares FC1: ARES Fighting Championship“ turnyro kovoje susikaus su 39-erių metų brazilu Rafaeliu Cavalcante (13-7), tačiau iki kovos likus pusantro mėnesio brazilas patyrė peties traumą ir iškrito iš kovos.

Organizatoriai greitai rado jam pamainą – „Sportas.lt“ žiniomis į kovą su L.Urbonavičiumi stos 36-erių metų brazilas Ildemaras Alcantara (26-13).

I.Alcantara taip pat yra kovojęs UFC organizacijoje (2013 – 2015 metais), kurioje iškovojo 4 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus. Jis nugalėjo Wagnerį Prado, Leandro Silva, Albertą Tumenovą ir Richardsoną Moreirą, tačiau pralaimėjo Igoriui Araujo, Kenny Robertsonui ir Kevinui Casey.

2015 – 2017 metais I.Alcantara kovojo įvairiose organizacijose, tačiau jam itin nesisekė ir jis buvo patyręs penkis pralaimėjimus iš eilės. Savo pralaimėjimų seriją I.Alcantara nutraukė 2017 metų gruodį, kai „ProFC 64“ turnyre nugalėjo Arturą Alibutalovą. Kitus metus jis pradėjo pralaimėdamas Magomedui Ismailovui, tačiau tada iškovojo keturias pergales iš eilės.

Viso 2018 metais I.Alcantara turėjo penkias kovas, tuo tarpu 2019 metais brazilui susitikimas su L.Urbonavičiumi bus vienintelis šiais metais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų