Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Nors švedas Zlatanas Ibrahimovičius išreiškė savo susidomėjimą sugrįžimu į Italijos „Serie A“ lygą, tačiau ne visi tiki, kad jis galėtų su tuo susitvarkyti. Vienas tokių – legendinis „Milan“ žaidėjas Paolo Maldini.

Šiuo metu vis dar Los Andželo „Galaxy“ ekipai atstovaujantis puolėjas turi iki šių metų pabaigos galiojančią sutartį, bet abejotina ar jis ją pratęs su MLS lygos klubu.

Pats Z.Ibrahimovičius daug nekalba apie savo kontrakto situaciją ir kur iš tikrųjų pakryps jo karjera, nors ir yra aktyviai siejamas su persikėlimu į „Napoli“.

Tiesa, legendinis futbolininkas P.Maldini mano, kad Z.Ibrahimovičiui toks žingsnis gali būti per sunkus ir jis jo gali netgi bijoti.

„Z.Ibrahimovičius šiai lygai būtų svajonių sugrįžimas dėl įvairių priežasčių, bet manau, kad mintyse jis šiek tiek gali bijoti šio sugrįžimo, nes jis nebebus toks dominuojantis, kaip anksčiau.

Prisimenu, kai tuomet „Milan“ vadovavęs Carlo Ancelotti pasodino mane ant suolo derbyje, tuomet supratau, kad tokio sezono neištversiu. Nemanau, kad ir Z.Ibrahimovičius susitaikytų su tokiais dalykais“, - teigia P.Maldini.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.