Vilniaus „Riteriai“ | fkriteriai.lt nuotr.

Lietuvos A lygoje pasibaigė 28-asis turas, o kartu su juo – ir reguliarusis sezonas. Jis reiškia sezono pabaigą „Palangai“, o štai „Riteriai“ toliau žais penktajame rate.

„Palanga“ sezoną užbaigė iškovodama pergalę pajūryje, kur minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė Klaipėdos „Atlantą“.

Vienintelį šių rungtynių įvartį pelnė Andrejsas Kirilinsas, kuris pasižymėjo sužaidus vos 24 minutes.

„Atlantas“ šias rungtynes užbaigė dar ir mažumoje, kadangi 81-ą minutę puolėjui Darvydui Šernui buvo parodyta antra geltona kortelė, tad jis išvytas iš aikštės.

Reguliarųjį sezoną pergalingai užbaigė Vilniaus „Riteriai“, kurie net 4 – 0 įveikė „Panevėžį“ ir užsitikrino trečią vietą bei žaidimą penktajame rate.

Dar pirmajame kėlinyje dviejų įvarčių persvarą užtikrino po įvartį pelnę Teremas Moffi ir Valentinas Jariomenka, o antrajame kėlinyje pergalę įtvirtino dviem taikliais smūgiais pasižymėjęs Mindaugas Grigaravičius.