Frankas Miras ir Roy Nelsonas | „Stop“ kadras

Frankas Miras ir Roy Nelsonas | „Stop“ kadras

Aštuonis metus lauktas revanšas Roy‘ui Nelsonui nepavyko. Penktadienį „Bellator 231“ turnyro pagrindinėje dvikovoje tarp sunkiasvorių Franko Miro ir R.Nelsono ir vėl prireikė visų 15 minučių, po kurių teisėjai vieningu sprendimu 30-27, 29-28, 29-28 pergalę skyrė F.Mirui.

Pirmą kartą F.Miras ir R.Nelsonas kovojo UFC organizacijoje, o tada 2011 metų gegužės 28-ą dieną F.Miras pergalę taip pat iškovojo vieningu teisėjų sprendimu.

Visgi nuo 2012 metų F.Miras per 11 dvikovų iškovojo vos 3 pergales, o pastaruoju metu turėjo net keturių iš eilės pralaimėjimų seriją. F.Miras pralaimėjo visiems pagrindiniams sunkiasvoriams – UFC turnyre nusileido Juniorui dos Santosui, Danieliui Cormier, Alistairui Overeemui, Joshui Barnettui, Andrei Arlovski ir Markui Huntui, tuo tarpu „Bellator“ organizacijoje praėjusiais metais pralaimėjo Fiodorui Jemeljanenkai, o metų gale ir Javy Ayalai.

R.Nelsonui tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės – jis per du metus pralaimėjo Mattui Mitrione, Sergeju Kharitonovui, Mirko Filipovičiui ir dabar F.Mirui.

Visi „Bellator 232“ turnyro rezultatai:

Frankas Miras įveikė Roy Nelsoną vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 29-28, 29-28)

Philas Davisas įveikė Karlą Albrektssoną techniniu nokautu – Raundas 3, 3:06

Edas Ruthas įveikė Jasoną Jacksoną skirtingu teisėjų sprendimu (29-28, 28-29, 29-28)

Ilara Joanne įveikė Bec Rawlings laužimo veiksmu („kneebar“) – Raundas 2, 3:35

Jake'as Hageris prieš Anthony Garrettą dėl J.Hagerio netyčinio neteisėto smūgio kovą baigė be nugalėtojo – Raundas 1, 1:56

Phumi Nkuta įveikė Adrianą Haly vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-26, 30-26)

Connoras Dixonas įveikė Orkhaną Ismatzade laužimo veiksmu („kimura“) – Raundas 1, 0:42

Killys Mota įveikė Mandelą Nallo techniniu nokautu – Raundas 3, 1:16

Jessy Miele įveikė Talita Nogueira skirtingu teisėjų sprendimu (30-27, 28-29, 30-27)

Steve'as Mowry įveikė Gokhaną Saricamą laužimo veiksmu („kimura“) – Raundas 2, 0:56

Daltonas Rosta įveikė Claude'ą Wilcoxą techniniu nokautu – Raundas 2, 4:23

Timas Caronas įveikė Lucasą Pimentą Borgesą vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28)

Jonas Manley įveikė Thiago Oliveirą vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 29-28, 29-28)

Elise Reed įveikė Rebecca Bryggman techniniu nokautu – Raundas 1, 4:48

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton