Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

 Gruodžio 31-ą dieną „Rizin“ tradiciškai užbaigs kalendorinius metus grandioziniu kovinio sporto turnyru „Rizin 20“. Turnyras turėtų vykti daugiau nei 36 tūkst. sirgalių talpinančioje Saitamos „Super“ arenoje.

Manoma, kad šiame turnyre japonas Kyoji Horiguchi gins čempiono diržą prieš tautietį Kai Asakurą, tačiau „Rizin“ ieško dar skambesnių vardų, kurie galėtų padidinti turnyro populiarumą. Pernai jie įkalbėjo Floydą Mayweatherį kovoti paskutinę metų dieną. Tada jis parodomojoje kovoje greitai nokautavo vietinę kikbokso žvaigždę Tenshiną Nasukawą.

Dabar „Rizin“ taikinyje – F.Mayweatherio ir Manny Pacquiao dvikova. Tiesa, organizacijos vadovas Nobuyuki Sakakibara pripažįsta, kad surengti tokią kovą pagal bokso taisykles būtų sudėtinga, todėl jie siūlo rengti kovą pagal MMA taisykles.

„Bokso kovą būtų sunku surengti dėl Japonijos bokso federacijos griežtų taisyklių. Jei tai būtų bokso kova, tada ši federacija privalėtų viską prižiūrėti ir mums būtų sudėtinga susitarti. Jei tai būtų MMA kova, tada nekiltų jokių problemų. Tenshino kovą su Mayweatheriu pagal bokso taisykles galėjome rengti todėl, kad Tenshinas niekada nebuvo profesionalus boksininkas. Taip mes „apžaidėme“ taisykles. Su Mayweatherio ir Pacquiao kova tai neišdegtų, nes vienas iš jų vis dar yra aktyvus boksininkas“, - sakė N.Sakakibara.

F.Mayweatheris prieš keletą savaičių tikino norintis dar vienos parodomosios kovos Japonijoje ir ragino M.Pacquiao sutikti su tokiu pasiūlymu. Visgi, profesionaliai tebekovojantis filipinietis tada tokiu variantu nesusidomėjo ir patikino, kad norėtų tik rimtos ir oficialios revanšinės kovos. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva