Nate'as Diazas | Instagram.com nuotr

Nate'as Diazas | Instagram.com nuotr

 Jau kitą savaitę – lapkričio 2-ą dieną – Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV) yra suplanuotas mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 244“. Jame dėl „kiečiausio močkrušio“ diržo planuoja kovoti amerikiečiai Nate‘as Diazas ir Jorge Masvidalis, tačiau ši kova neseniai pakibo „ant plauko“.

N.Diazas socialiniuose tinkluose paskelbė, kad jo dopingo mėginys buvo teigiamas. Pranešta, kad amerikiečio organizme rasta per daug androgenų. N.Diazas iš karto pranešė, kad nekovos „UFC 244“ turnyre, tačiau vis dar turi gelbėjimosi šiaudą. UFC ir JAV antidopingo agentūra (USADA) renka papildomą informaciją ir jei nustatys, kad medžiagos N.Diazo organizme atsirado dėl užterštų papildų vartojimo, tuomet jis turėtų būti išteisintas.

„Negalėsiu kovoti Niujorke, nes jie sako, kad draudžiamos medžiagos kiekis mano organizme yra padidėjęs. Jie sako, kad tai galėjo nutikti dėl užterštų papildų vartojimo. Tai – melas. Aš naudoju tik „Whole Food“ arba natūralius papildus, o mėsos apskritai nevalgau. Kol UFC, USADA ar bet kas, bandantis sumauti mane, situacijos neištaisys, tol aš nekovosiu. Nežaisiu jų žaidimo ir netylėsiu, kaip man buvo liepta. Nenoriu būti vadinamas sukčiumi, kaip tie vyrukai, kurie tyli tol, kol baigiasi kova ir jie gauna pinigus, o tada praneša apie dopingo vartojimą. Šiek tiek pinigų neatpirks mano reputacijos. Nežaisiu su šiuo mėšlu. Netylėsiu ir negalvosiu, ką daryti jau po kovos. Tai būtų sukčiavimas. Pasimatysime kovoje, kai galėsime pasimatyti. Pasirašo tikrasis kiečiausias „močkrušys“ šiame žaidime“, - rašė N.Diazas.

Tikėtasi, kad USADA išplatins savo pranešimą dar ketvirtadienį, bet tai neįvyko, todėl „UFC 244“ likimas lieka neaiškus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …