Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų UFC pasaulio čempionas airis Conoras McGregoras yra arti sugrįžimo į narvą.

Paskutinį kartą praėjusių metų spalį kovojęs C.McGregoras svečiavosi Ukrainoje, o ketvirtadienį surengs specialią spaudos konferenciją Rusijoje. Lankydamasis Kijeve, C.McGregoras patvirtino, kad liko nedaug ir jis galės pranešti apie kitą savo kovą.

„Mes esame labai arti, bet dar negaliu pranešti. Per šią mano kelionę planuojame tai pranešti“, – sakė C.Mcgregoras.

C.McGregoras UFC organizacijoje turėjo gana ilgas pertraukas: 2016 metų lapkritį vykusiame „UFC 205“ turnyre jis nugalėjo Eddie Alvarezą ir nuo tada UFC narve kovojo tik 2018 metų spalį, kai „UFC 229“ turnyre pralaimėjo čempionui Chabibui Nurmagomedovui. Šią pertrauką labiausiai įtakojo tai, kad C.McGregoras žengė į bokso ringą ir susikovė su pastarojo dešimtmečio geriausiu boksininku Floydu Mayweatheriu.

Po pralaimėjimo C.Nurmagomedovui, C.McGregoras buvo užsiminęs ir apie karjeros pabaigą, vėliau lyg ir norėjo sugrįžti, tačiau patyrė rankos lūžį ir teko viską atidėlioti.

Spaudos konferencijos metu C.McGregoras teigė, kad norėtų dažniau kovoti ir išvengti ilgų pertraukų.

„Prieš ateinant į UFC aš kovojau kas porą savaičių. Atėjus – kovojau kas keletą mėnesių. Dabar yra didelė politika dėl uždarbio, todėl kovojau vieną kartą ir tuomet buvo pertrauka. Man tai nepatinka. Negali taip būti šiame žaidime. Aš privalaut tai tęsti“, – sakė C.McGregoras. „Nuoseklumas yra kitas žodis. Privalai būti nuoseklus. Kai politiką paliksime praeityje, aš galėsiu tai tęsti. Narve aš patyriau labai mažai sužalojimų, todėl nekantrauju tai tęsti. Jeigu pažiūrėtume į mano kelią link E.Alvarezo, kai laimėjau antrąjį pasaulio čempiono titulą – tai buvo nuoseklios kovos. Viena po kitos – vien tik kovos. Į dvikovą su E.Alvarezu atėjau aštrus ir visiškai pasiruošęs. Tai, kas nutiko tą naktį buvo vienas geriausių pasirodymų visoje UFC organizacijos istorijoje. Tą mes bandysime tęsti kitą kartą“.

Vis dar yra labai neaišku, su kuo C.McGregoras galėtų kovoti kitoje kovoje. Vienu momentu jis užsiminė apie revanšą su C.Nurmagomedovu, taip pat buvo kalbų apie dvikovą su Donaldu Cerrone‘u, o ir Dustinas Poirier išreiškė norą kovoti su airiu.

C.McGregoras ir Frankie Edgaras taip pat oficialiai buvo pareiškę norą kovoti vienas su kitu, bet UFC prezidentas Dana White‘as aiškiai pasakė, kad to nebus, o airio teigimu – tai neuždirbtų UFC pakankamai pinigų.

„Aš net pasiūliau kovos su F.Edgaru piniginį uždarbį paaukoti labdarai“, – kalbėjo C.McGregoras. „Jie sakė, kad neuždirbsime pakankamai pinigų, pasakiau, kad man tai nerūpi, negalvokite apie mane, atiduokite pinigus labdarai. Bet dėl kažkokios priežasties tai tapo sudėtinga“.

Nepriklausomai nuo to, su kuo C.McGregoras kovo, jis daro viską, kad kuo greičiau sugrįžtų į narvą.

„Aš noriu kovoti. Bandžiau patekti į gruodžio 14-os turnyrą, tačiau dėl kažkokių priežasčių to nepavyko padaryti. Aš daviau jiems datas kada norėčiau kovoti. Mes taip pat buvome pasirinkę varžovus ir visą kitą, tačiau jie tai dėl kažkokių nežinomų priežasčių viską labai apsunkina“, – sakė C.McGregoras. „Dabar esu tokioje padėtyje, jog norėčiau surengti labdaros renginį. Aš tai dariau anksčiau savo gimtąjame mieste, tačiau tai buvo mėgėjų bokso renginys mano sename bokso klube „Crumlin Boxing Club“. Dabar tą norėčiau padaryti ir MMA – suorganizuoti turnyrą, rasti kovotojus, dalyvauti ir negauti už tai jokių pinigų. Man nerūpi prizai, nes turtas yra mano namai. Taip pat namuose turiu penkis prizus, kurių siekiau ir juos gavau. Galbūt kažką pavyks padaryti gruodžio mėnesį, o visi surinkti pinigai keliaus į labdarą“.

C.McGregoras taip pat pasakė, ką darytų kitaip, jeigu vėl susikautų su C.Nurmagomedovu.

„Mes labai pervertinome jo graplingo sugebėjimus bei nuvertinome puolimą stovėsenoje, todėl šiuos dalykus reikėtų pataisyti. Aš eisiu į puolimą iš graplingo pozicijos. Aš tikiu, kad trečiame raunde laimėjau klinčo pozicijas, tačiau tai buvo per mažai ir per vėlai. Taip pat buvo prastas mano atsidavimas. Nebuvau visiškai atsidavęs, nes turėjau labiau rūpintis savo traumomis, o kai kuo rūpintis turėjau mažiau. Yra labai daug dalykų, kuriuos galime patobulinti“, – sakė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.