„FK Vilniaus“ ir „Kupiškio“ rungtynės | Organizatorių nuotr.

„FK Vilniaus“ ir „Kupiškio“ rungtynės | Organizatorių nuotr.

 Atidėtame XXIII turo susitikime „Vilniaus“ futbolo klubas antrą kartą šiame sezono nerado priešnuodžio prieš paskutines sezono rungtynes žaidusią „Kupiškio“ ekipą, kuriai Širvintų miesto stadione nusileido rezultatu 0:2 (0:1).

Po šventinės įžangos, kurios metu „Vilnius“ žaidimais, prizais, muzikiniu atlikėjo Aka pasirodymu nudžiugino širvintiškius ir savo gerbėjus, į aikštę žengusios ekipos pradėjo antrąjį sezono tarpusavio susitikimą.

7 min. Luko Juodkūnaičio aštrų prasiveržimą sustabdė svečių iš Kupiškio gynėjai. Beje pavojingiausią ataką šeimininkai surengė 16 min., kai perdavimą gavęs iš Širvintų kilęs Ignas Kružikas baudos aikštelėje nepasiekė kamuolio, o vėliau sekęs L. Juokūnaičio smūgis skriejo virš vartų.

19 min. Sankam Bahi pabandė staigiu smūgiu iš baudos aikštelės užklupti Dominyką Valecką, tačiau „Vilniaus“ vartininkas buvo pasiruošęs ir kamuolys atsidūrė jo rankose. Kaip ir pirmajame susitikime Kupiškyje, aktyvus buvo varžovų legionierius iš Japonijos Yudai Koike, kuris ne kartą grasino rungtynių šeimininkų vartams.  

21 min. Erikas Motuzas koja ore sustabdęs kamuolį pabandė jį nukreipti į vartus, tačiau savo ekipą gelbėjo „Kupiškio“ vartų sargas.

27 min. vartininką suklaidinęs ir vienas prieš vartus iššokęs L. Juokdūnaitis sėkmingai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau įvarčio įskaityti neleido teisėjo asistento užfiksuota nuošalė. Ji Lukui buvo užfiksuota ir po kelių min., kai saugas pabandė greitos atakos metu surasti įkertančius komandos draugus.

30 min. baudos smūgio stojo mušti I. Kružikas, tačiau nudžiuginti savo kraštiečių rezultatyviausiam „Vilniaus“ žaidėjui nepavyko – „Kupiškio“ vartininkas sėkmingai sureagavo ir atmušė į puolėjo smūgį.

37 min. iš vartų išėjęs D. Valeckas neleistinai sustabdė varžovų žaidėją ir turėjo savo vartus gelbėti nuo prie pat baudos aikštelės linijos kelto stipraus Andrejs Parepotkins baudos smūgio.

Tačiau 43 min. „Vilniaus“ vartininkui išgelbėti savo ekipos nepavyko – po klaidų gynyboje kamuolį į vartus nukreipė kupiškėnas Edgaras Stankevičius – 0:1.

Antroje rungtynių dalyje vilniečiai ėmėsi iniciatyvos: į baudos aikštelė įkertantį Radoslavą Ruseckį surado Aldas Korsakas, bet puolėjui kamuolį paskutinę minutę iš po kojų išmušė varžovų gynėjai, vėliau jie vėl užkirto kelią vienam prieš vartininką galėjusiam atsidurti „Vilniaus“ puolėjui. Savo šansą turėjo ir Povilas Malinauskas, bet saugo smūgis skriejo šalia virpsto.

63 min. kamuolį perėmęs Y. Koike išėjo vienas prieš D. Valecką, bet japono smūgis skriejo virš vartų.

Vilniečiai ieškojo kelių link varžovų vartų, bet jų bandymai atsimušdavo į užtikrintai tą vakarą žaidusią „Kupiškio“ gynėjų liniją.

87 min. aktyviai žaidęs Y. Koike išvedė į priekį S. Bahi ir „Kupiškio“ legionierius nukreipė kamuolį vartus taip padvigubindamas skirtumą – 0:2.

Paskutines debiutinio sezono rungtynes Fabijoniškių stadione „Vilniaus“ klubas su „Pakruoju“ sužais šį sekmadienį, spalio 27 d., 15 val.

FK „Vilnius“: D. Valeckas, L. Valvonis, A. Korsakas, E. Zagurskas, M. Adomėnas, L. Juodkūnaitis,  E. Morinas, P. Malinauskas, E. Motuz, I. Kružikas ir R. Ruseckis.

FC „Kupiškis“: G. Sopots, E. Stankevičius, Y. Koike, A. Parepotkins, A. Laurenčikas, S. Bahi, H. Duarte (nuo 46 min. D. Kuzmin (nuo 81 min. J. Kazura), S. Pihockis, E. Tamulevičius (nuo 71 min. E. Navickas), V. Grigjans, I. Pūžė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų